آرایش حرفه ای برای برجسته کردن لب ها

0
1989
Loading...
photo : pixabay.com
photo : pixabay.com

برای همه خانمها دلچسب است که آرایشی زیبا داشته باشند. یکی از اجراء صورت که آرایش آن حساس است و جلوه خاصی به صورت میدهد لب ها هستند در واقع آرایش لب ها بسیار مهم است و در زیبایی شما نقش مهمی ایفا می کنند. در این خصوص برجسته کردن لب ها مطرح میشود  برخی از خانمها برای زیبایی و برجسته کردن لب هایشان متحمل هزینه هایی مثل عمل جراحی و تزریق و … می شوند اما اگر با ما در این مطلب همراه باشید یاد می گیرید که چگونه با کمترین هزینه ممکن و فقط به کمک آرایش لب هایتان را برجسته و زیبا کنید. امیدواریم این مطلب را مفید ارزیابی کنید. با ما همراه باشید.

روش برجسته کردن لب ها با آرایش چگونه است؟

برای انتخاب رژ لب باید بدانید که رنگ های لب غنی و جذاب مثل شرابی، قرمز و شاتوتی امروزه در دنیای مد و آرایش رنگ های خیلی محبوبی هستند قسمت مهم در استفاده درست از این رنگ ها این است که ابتدا رنگ درست را انتخاب کنید که به خوبی با رنگ پوست و دیگر آرایش های صورتتان بیاید و دوم اینکه درست رژلب بزنید. اما اغلب زنان تکنیک های نادرستی را برای رژ زدن اعمال می کنند و بعد مجبورند نتایج ناخواسته آن را اصلاح کنند. برای اجتناب از این اشتباهات آرایشی غیرجذاب ما سه نکته بهتان یاد می دهیم تا بهترین آرایش لب را داشته باشید

نکات مهم در آرایش و برجسته کردن لب ها:

در مرحله اول برای برجسته کردن لب های تان،آنها را تراشیده و تمیز کنید. چرا که ما نمی توانیم به اهمیت تراشیدن لبهایتان به اندازه کافی قبل از آرایش تاکید نکنیم. این کار یکی از ساده ترین کارهایی است که می توانید با انجام دادنش مطمئن شوید لبهایتان ظاهری جذاب خواهد داشت. اگر به این قسمت از لبتان رژ نزنید با وجود پوست مرده، لب ظاهری ناهموار و زشت پیدا خواهد کرد.
برای تراشیده کردن لب ها یتان انواع تمیز کننده های مختلف برای لب در فروشگاه ها وجود دارد، شاید هم بتوانید این کار را با عسل و شکر بکنید اگر هم که عجله دارد می توانید این کار را به آرامی با یک مسواک انجام دهید.

قبل از رژ لب زدن اول خط لب بکشید

کشیدن یک خط باریک دور لب هایتان اهمیت بسزایی دارد، این کار روی لبه های لب تاکید کرده و یک خط لب تمیز و صاف بهتان میدهد خط لب از تراوش رژلب به بیرون لب نیز جلوگیری میکند. و نیز مهم است که کل لبتان را با خط لب سایه دار کنید چرا که اگر قسمتی از رژتان پاک شود سایه زیر آن هنوز هست.

حتما از برس رژ برای رژ لب زدن استفاده کنید

خوب است بدانید که استفاده از برس کوچک برای رژ زدن به جای اینکه رژ را مستقیم روی لبتان بمالید بهتان کنترل بیشتری در آرایش کردن میدهد و همچنین کمک میکند تا بتوانید یک سایه پردازی عالی در آرایش لب داشته باشید. در واقع  استفاده از یک برس کوچک شما را مطمئن می سازد که خط لب خود را به صورت طبیعی حفظ کرده اید و حتی می توانید رنگ رژ مطلوب خود را به صورت چند لایه سایه پردازی کنید.

Loading...

نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.