آبمیوه هایی که سیستم بدنی تان را تقویت می کنند !!

0
768
Loading...
photo : pixabay.com
photo : pixabay.com

 

آبمیوه هایی که سیستم بدنی تان را تقویت می کنند!!

آبمیوه ها یکی بهترین مواد غذایی برای تقویت سیستم ایمنی بدن تان است با خوردن این آبمیوه ها به راحتی می توانید سیستم ایمنی بدن تان را تقویت کرده و از بیمار شدن تان در این فصل سال جلوگیری کنید.

سیستم ایمنی بدن تان را این بار با آبمیوه ها تقویت کنید

  میوه ها و سبزیجات منابع بسیار بزرگ از ویتامین، مواد معدنی، و مواد مغذی هستند که می توانند به سلامت و داشتن سیستم ایمنی مطلوب کمک کنند. با این حال برخی مردم به اندازه کافی شاید در طول روز این مواد مغذی را دریافت نکنند دستورالعمل های ساده، سریع و خوشمزه ای برای نحوه مصرف آب انواع میوه ها و سبزیجات برای مبارزه با بیماری های زمستانی وجود دارد

آب هویج برای تقویت سیستم ایمنی بدن

هویج تغذیه سالم زندگی سالم – بزرگ از بتا کاروتن و « ویتامین آ » است « ویتامین آ » نقش اساسی در تنظیم سیستم ایمنی بدن ایفا میکند و به بدن برای مبارزه با عفونت و و حفظ «سلول هایT» کمک میکند. این سلول ها به گروهی از گلبول های سفید خونی که به عنوان لنفوسیت ها شناخته می شوند متعلق است و نقش اصلی و مرکزی را در ایمنی سلولی ایفا میکند. ویتامین آ به افزایش فعالیت سلول های سفید خون برای دفاع بدن کمک میکند.

تقویت سیستم ایمنی با آب پرتقال و گریپ فروت

در کل آب مرکبات مانند پرتقال، گریپ فروت و لیموتغذیه سالم زندگی سالم – بسیار خوبی از «ویتامین ث» است «ویتامین ث» یک آنتی اکسیدان است و به مبارزه با رادیکال های آزاد می رود. «ویتامین ث» به تولید گلبول های سفید خون و آنتی بادی و در نهایت مقابله با مهاجمان خارجی کمک میکند. کمبود ویتامین ث می تواند منجر به تاخیر در بهبود زخم، ناتوانی در مبارزه با عفونت و اختلال در پاسخ ایمنی شود.

آب کلم برای تقویت سیستم ایمنی

کلم نه تنها یک سبزی بسیار خوشمزه و همه کاره است، بلکه سرشار از ویتامین های متعدد، مواد معدنی، آنتی اکسیدان ها و … محسوب میشود کلم تغذیه سالم زندگی سالم – بزرگ ویتامین آ، ث، منیزیوم، ویتامین ب 6، مس و آهن است مصرف کلم همراه با چغندر که تغذیه سالم زندگی سالم – خوبی از فولات و ویتامین ها است، ضروری به نظر می رسد.

تقویت سیستم ایمنی با آب گوجه فرنگی

تغذیه سالم زندگی سالم – بسیار خوبی از «ویتامین ث» و «ویتامین آ» است که هر دو برای سلامت سیستم ایمنی بدن مفیدند.

ترکیب آب توت فرنگی و کیوی برای تقویت سیستم ایمنی بدن

سرشار از « ویتامین ث » است و به همراه نعناع که تغذیه سالم زندگی سالم – خوبی از فولات، « ویتامین آ »، منیزیم و روی محسوب می شود، برای تقویت سیستم ایمنی بدن نقش مهمی دارد گفتنی است منیزیم ناکافی منجر به تضعیف سیستم ایمنی بدن و قرار گیری در معرض عفونت می شود

Loading...

نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.