آبمیوه ی مخصوص زنان

0
3511
Loading...
photo : pixabay.com
photo : pixabay.com

آبمیوه ی مخصوص زنان

این آب میوه برای زنان بسیار موثر است ، آیا علت را می دانید ، آیا این میوه را می شناسید؟ پژوهشگران می گویند نتایج تحقیقات نشان میدهد  می توان با استفاده از آب میوه‌های قرمز دانه‌دار به خصوص انار موجب افزایش قدرت بدن در مبارزه با رشد سرطان سینه شد.

  مطالعات جدید نشان میدهد: مصرف میوه‌های قرمز رنگ از رشد سلول‌های سرطانی جلوگیری می‌کند . در این مطالعه زمانی که مصرف آب انار را ارزیابی کردند، مشخص شد: این ماده به دلیل وجود آنتی اکسیدان به مقدار زیاد می‌تواند به عنوان راهی برای مبارزه و جلوگیری از سرطان سینه باشد.

بیش از ۷۵ درصد از همه موارد سرطان سینه با استروژن تغذیه می‌شوند و سالانه حدود ۴۰۰ هزار زن در سراسر جهان جان خود را بدین طریق از دست می‌دهند.بر این اساس پژوهشگران دانشگاه اوهایو روی مزایای انار در مبارزه با سرطان سینه متمرکز شدند.

این گروه دریافتند: میوه‌های قرمز شامل آب و دانه به طور طبیعی یک نوع ماده شیمیایی به نام «اسید الاجیک» تولید می‌کنند که به نظر می‌رسد برای جلوگیری از رشد سلول‌های سرطان در بافت‌های سینه مفید باشد.

طبق این گزارش، پژوهشگران مدتی است در خصوص آنتی اکسیدان‌های موجود در انار و قدرت آن برای مبارزه با سرطان سینه همانند مزایای سلامتی این میوه برای قلب مطالبی ارائه کرده‌اند.در آزمایشگاه پژوهشگران روی آنزیم روماتاس که نقش کلیدی در تولید استروژن و توسعه رشد سرطان سینه و اثرات ده‌ها ترکیب موجود در انار که با مبارزه با سرطان سینه مرتبطند، مطالعه کردند.

به طور کلی پژوهشگران اظهار داشتند: با استفاده از آب میوه‌های قرمز دانه‌دار به خصوص انار می‌توان به مبارزه با رشد سرطان سینه پرداخت.آب انار سرشار از نوعی ماده آنتی اکسیدان است و همین ماده انار را در صدر میوه‌های شامل آنتی اکسیدان از قبیل زغال اخته، پرتقال و انگور قرار داده است

پژوهشگران دانشگاه کالیفرنیای آمریکا معتقدند ، میزان آنتی اکسیدان آب انار که به فنولیک موسوم است ، از انواع چای سبز و زیتون سیاه نیز به مراتب بیشتر استبراساس پژوهش این پژوهشگران  آب انار دست کم ۲۰ درصد بیش از دیگر آب میوه‌ها شامل خواص آنتی اکسیدان است

Loading...

نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.