تناسب اندام کل بدن ، 3 تکنیک 3 روزه

0
1745
Loading...
 graphicstock.com
graphicstock.com

روش تناسب اندام اصولی برای کل اعضای بدن می تواند اثر گذار باشد. مناسب ترین و ساده ترین روش های لاغری در خانه تکنیک هایی است که خواهید خواند.

3 تکنیک مهم تناسب اندام بانوان و مردان

ترکیب کردن روش های مختلف تمرین، بهترین راه برای دستیابی به تناسب اندام کل بدن است با استفاده از تمرینات قدرتی، کششی و تمرینات قلبی عروقی شما روی گروه های عضلانی مختلف کار خواهید کرد و برای جلوگیری از آسیب های مرتبط با ورزش و استرس ،بدن تان را به طور مؤثری تقویت کرده و استحکام می بخشید. دستیابی به تناسب اندام کل بدن باید بر دستیابی به یک ظرفیت ریه خوب، یک قلب سالم، یک BMI ایده آل و عضلات خالص و قوی متمرکز شود.

بهترین راه برای به دست آوردن تناسب اندام کل بدن، این است که هر روز روی یک نوع تمرین کار کنید. شما با انجام تمرینات به صورت متناوب می توانید قبل از تمرین بعدی، به عضلات و تاندون هایتان فرصتی برای التیام و ترمیم دهید. این کار به شما امکان میدهد که قدرت بیشتری داشته باشید و هنگام انجام تمرینات، بهتر روی عضلاتت ان کار کنید. در اینجا به شما می گوییم که چطور به تناسب اندام کل بدن دست پیدا کنید:

تکنیک شماره 1تناسب اندام: تمرینات قلبی عروقی

روز اول را با یک تمرین قلبی عروقی آغاز کنید. این تمرین می تواند شامل هر فعالیت قلبی عروقی باشد که قلب شما را به پمپاژ وا می دارد، مصرف هوای شما را افزایش میدهد و خون شما را به جریان می اندازد. گزینه های ایده آل عبارتند از:

ورزش های ساده و مفید برای تناسب اندام

پیاده روی سریع، آهسته دویدن، دوچرخه سواری، بازی های ورزشی، تمرینات ایروبیک (هوازی)، دستگاه های تمرینی.

شما برای دستیابی به بهترین نتایج باید تلاش کنید و تمرینات قلبی عروقی تان را تغییر دهید تا بتوانید بخش های مختلف بدن تان را تمرین داده و تقویت کنید. اگر در تمرینات کاردیو تازه کار هستید، نگاهی به گزینه های مختلف در باشگاه محل تان، دانشگاه و … بیندازید. بسیاری از مکان ها، کلاس های کاردیوی سرگرم کننده ای مانند رقص، ایروبیک در آب و سایر کلاس های تناسب اندام و ورزش های گروهی را ارائه می دهند که ممکن است برای شما جالب باشند و کمک کنند که در تمرینات کاردیو شرکت کرده و به آن ها علاقمند شوید.

تکنیک شماره 2 تناسب اندام : تمرینات قدرتی

شما در روز دوم باید روی تمرینات قدرتی تمرکز کنید. با ترکیب چندین تمرین که روی نواحی مختلف بدن کار می کنند، یک برنامه برای وزنه زدن ترتیب دهید که بتوانید به آن پایبند بمانید. یک باور غلط رایج این است که بلند کردن وزنه ها باعث حجیم شدن شما می شود اما شما با بلند کردن وزنه ها و افزایش توده خالص عضلانی تان چربی بیشتری خواهید سوزاند، تراکم استخوانی تان را افزایش می دهید و بدنی قوی و خوش ترکیب تر می سازید.

افزایش قدرت عضلانی شما یک عامل مهم برای ایجاد تناسب اندام در کل بدن تان است برای شروع تمرینات قدرتی از وزنه های آزاد، تمرینات وزن بدن یا حتی اشیائ خانگی مانند قوطی های سوپ استفاده کنید و به تدریج جلو بروید.

تکنیک شماره 3 تناسب اندام : تمرینات کششی و تقویت کننده

در روز سوم روال تمرینی تان، شما باید حداقل یک ساعت را به کشش، یوگا یا پیلاتس اختصاص دهید. این تمرینات با افزایش تعادل شما، شل کردن عضلات و اندام هایتان و تقویت تاندون ها و مفاصل شما به جلوگیری از آسیب دیدگی کمک می کنند.روال های کششی(و تمرینات یوگا و پیلاتس) مختلف را امتحان کنید تا تمرین مناسب خودتان را پیدا کنید.

حرکات کششی تناسب اندام در خانه

این پروسه تناسب اندام را تکرار کنید

بعد از اینکه سه روز، این سه تمرین را به صورت متناوب انجام دادید، دوباره از اول با تمرین کاردیو شروع کنید و دوباره هر سه تمرین را انجام دهید. هنگامیکه شروع به تقویت و محکم کردن بدن تان می کنید، متوجه تأثیرات تمام تمرینات سختی که انجام داده اید، خواهید شد. برای دستیابی به بهترین نتایج، شما باید تمرینات تان در داخل هر گروه را تغییر دهید، تمرینات قدرتی و کاردیوی مختلف را انتخاب کنید تا به طور مداوم عضله بسازید و عضلات تان را تقویت کنید.برای دستیابی به تناسب اندام کل بدن، این مراحل را دنبال کنید تا خیلی سریع از هیکل جدید و خوش تراش و همچنین بهبود سلامتی تان لذت ببرید.

Loading...

نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.