یک داروی طبیعی برای کاهش قند خون

0
2576
Loading...
graphicstock.com
graphicstock.com

یک داروی طبیعی برای کاهش قند خون

یک کارشناس طب سنتی گفت: (cinnamon) دارچین، دارویی موثر برای کاهش قندخون افراد به شمار می‌رود.

امیرحسین خسروی گفت: (cinnamon) دارچین شامل خواص بی‌شماری است که به عنوان غذا و دارو از آن استفاده میشود.

وی افزود: (cinnamon) دارچین به عنوان ادویه‌ای پرطرفدار در غذای خانواده‌های بسیاری جای دارد و برخی نیز از جوشانده آن بهره می‌برند.

خسروی طبیعت (cinnamon) دارچین را گرم و خشک دانست و تاکید کرد: افراد گرم مزاج و کسانی که دچار اگزما، حساسیت‌های کبدی، خارش و کهیر و بیماری‌های حاد گرمایی هستند باید از مصرف این ماده پرهیز کنند.

وی اظهار کرد: (cinnamon) دارچین یک ماده مقوی است که از آن برای درمان ناراحتی‌های رطوبتی، نفخ شکم، پایین آوردن قندخون در بیماران مبتلا به افزایش قندخون و دردهای استخوانی استفاده میشود.

این کارشناس طب سنتی از دیگر خواص این ماده ارزشمند را تقویت قوای جنسی و بدنی در خانم‌ها و آقایون دانست و تاکید کرد: افراد مبتلا به پرفشاری خون باید در خوردن (cinnamon) دارچین احتیاط کنند.

وی با بیان اینکه چوبه (cinnamon) دارچین در پوسته درخت است، عنوان کرد: با توجه به نوع ذائقه و سلیقه، مردم از پودر و چوبه (cinnamon) دارچین بهره می‌برند.

این کارشناس طب سنتی گفت: (cinnamon) دارچین در مناطق گرمسیر کشت میشود و مقدار مصرف مجاز آن اگر به صورت پودر باشد برابر با دو قاشق چای‌خوری در روز بوده و اگر دم‌کرده باشد دو تا سه لیوان در روز است

Loading...

نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.