ترفندهایی برای بلندقد به نظر رسیدن

0
1717
Loading...
 graphicstock.com
graphicstock.com

برای آن دسته از کاربران عزیز که دوست دارند در همه جا بلند قد به نظر برسند و زیبایی اندام شان بیشتر به چشم آید، در این مطلب از سایت ترفندهایی برای بلندقد به نظر رسیدن را در نظر گرفته ایم که امیدواریم مورد استفاده تان قرار گیرد

 قد بلند به نظر رسیدن یکی از رازهای اصلی شیک پوشی است شما هم اگر قد متوسطی دارید به راحتی می توانید با این ترفندها قدتان را بلندتر از آنچه هستید نشان دهید.
قدتان را با این ترفندها بلندتر کنید!!
شاید وقتی صحبت از بلند نشان دادن قد به میان می آید، عده ای باور نکنند و قد را بخش تثبیت شده از هیات هر فرد بدانند، البته پر بی راه نیست. چاقی و لاغری قابل تغییرند. اما قد انسان در طول عمر او تقریبا ثابت می ماند و تغییر نمیکند. اما شما می توانید با به کار بستن یک سری اصول، قدتان را بلندتر از آن چیزی که است نشان دهید:

برای بلندقد به نظر رسیدن لباس هایی با خطوط راه راه عموی به تن کنید
خطوط عمودی، چشم بیننده را به سمت بالا و پایین هدایت میکند و این باعث خطای دید میشود از این رو، لباس شامل خطوط راه راه عمودی، قد را بلندتر نشان میدهد و در مقابل، راه راه افقی به شما ظاهری چاق و قد کوتاه می بخشد.

برای بلند قد به نظر رسیدن بلوز و شلوار هم رنگ بپوشید
پوشیدن دو رنگ بلوز و شلوار، بدن شما را در چشم بیننده به دو قسمت تقسیم میکند و چشم به اشتباه، قد را کوتاه تر تصور خواهدکرد. اما لباس سرتاسر یکرنگ، بدن را تنها در یک بخش نشان میدهد و بیننده شما را بلندتر خواهددید.

اگر می خواهید بلند قد به نظر برسید، نقش و نگارهای لباس تان نباید درشت باشد
نقش های درشت روی لباس، باعث می شود شما کوتاه تر و پهن تر به نظر بیایید. اما نقش های ریز مانند طرح چهارخانه ریز، شما را قدبلند و خوش اندام نمایان میکند.

اگر می خواهید بلند قد به نظر برسید، لباس های گشاد و بزرگ نپوشید
هرگز پیراهنی که در آن گم می شوید به تن نکنید. این لباس ها شما را چاق تر و کوتاه تر نشان میدهد

نکاتی برای خانم هایی که می خواهند قدبلند باشند
برای قد بلند به نظر رسیدن موهایتان نباید روی شانه هایتان قرار گیرد
اگر موهایی بلند دارید، نباید آن ها را روی شانه ها بیندازید، و گرنه اندام شما را فشرده تر و کوتاه تر از آن چه است، نشان خواهد داد. موهایتان را کوتاه کنید یا آن ها را با کلیپس یا کش مو جمع کنید، به نحوی که روی شانه تان قرار نگیرد.

برای بلند قد به نظر رسیدن موهای تان را مش کنید
موهای یکرنگ را روی شانه نریزید، زیرا ظاهری کوتاهتر به گردن شما می بخشد. موهایتان را مش یا هایلایت کنید تا در بلند قد نشان دادن تان موثر باشد.

برای بلند قد به نظر رسیدن کفش پاشنه بلند بپوشید
این امکان خوب برای خانم ها وجود دارد که با پوشیدن کفش لژدار یا پاشنه دار به بلند قد شدن خود کمک کنند. شما هم از این موهبت استفاده کنید، اما مراقب سلامت پاهایتان هم باشید و از به پا کردن کفش هایی با پاشنه های فوق العاده بلند بپرهیزید.

برای بلند قد به نظر رسیدن لباس یقه ۷ بپوشید
یقه ۷ مانند خطوط راه راه عمودی موجب خطای دید می شود و قد را بلندتر نشان میدهد در حالی که یقه گرد به کوتاه و چاق نشان دادن قد شما کمک میکند.

برای بلند قد به نظر رسیدن دامن کوتاه بپوشید
دامنی بپوشید که تا بالای زانوهایتان باشد و زانو باید پیدا باشد. هرچه بخش بیشتری از پا بیرون باشد، قد بلندتر به نظر خواهید رسید.

شلوار دمپا گشاد به پا کنید
این شلوارها قد را بلند و پاها را متناسب تر نشان میدهد، در حالی که شلوار تنگ به پاها ظاهری چاق و کوتاه خواهد داد.

شلوار و کفشی یک رنگ انتخاب کنید
این هم یک حقه دیگر برای بلندتر نشان دادن قد! اگر کفش تان به همان رنگ شلوار باشد، چشم بیننده نمی تواند تشخیص دهد که مچ پا کدام است و از مچ به پایین را جزئی از همان پا خواهددید. بدین ترتیب پاها ظاهری کشیده تر پیدا میکند.

شلوار فاق بلند بپوشید
فاق بلند شلوار، چشم بیننده را فریب میدهد و او تصور میکند که پاهای شما بلندتر است

برای قد بلند شدن کمربند باریک ببندید
کمربند باریک به زیباتر شدن اندام تان کمک میکند. اما کمربند پهن، نقش خطوط راه راه افقی را پیدا میکند و هیکل را کوتاه تر نشان خواهدداد.

برای قد بلند شدن گردنبند بلند و آویخته استفاده کنید
این نوع گردنبند چشم بیننده را به سمت بالا و پایین هدایت میکند و در نتیجه، بالاتنه کشیده تر به نظر خواهدآمد.

برای قد بلندشدن کیف بزرگ دست نگیرید
کیف های بزرگی که ظاهر ساک را دارند، از قد بلندی شما می کاهد و کوتاه و زمخت نشان تان میدهد برعکس کیف های ظریف که خطوطی باریک دارد، باعث کشیده تر نشان دادن شما میشود

نکاتی برای قد بلند شدن در آقایان
مدل موی مناسب انتخاب کنید
اگر می خواهید بلند و باریک تر به نظر بیایید، قسمت های کناری سر در بالای گوش ها را کوتاه کنید و در عوض بالای سر را بلند کرده و رو به بالا بدهید. بدین ترتیب، قد شما کمی بلندتر به نظر خواهدآمد.

کفش شامل لژ مناسب انتخاب کنید
برخی کفش ها شامل لژ پنهان اند که به چشم بیننده نمی آیند، اما قد شما را بلندتر از آن چه است، نشان میدهد

کت نسبتا کوتاه بپوشید
به طور کلی، کت و شلوار موجب قد بلند نشان دادن شما میشود اما اگر کت نسبتا کوتاه باشد، به نحوی که قسمت بیشتری از پاها نمایان شود، قدبلندتر به نظر خواهید آمد.

مراقب کراوات تان باشید
کراوات بلند و باریک با خطوط راه راه باریک ببندید تا بالاتنه شما بلندتر و ظریف تر به نظر باید. برعکس، کراوات پهن باعث کوتاه و زمخت نشان دادن شما خواهدشد.

بلوز نسبتا کوتاه بپوشید
بلوزهای غیر رسمی را نیز مانند کت تان نسبتا کوتاه تر انتخاب کنید تا قسمت بیشتری از پاهایتان پیدا باشد و بدین ترتیب، قدبلندتر جلوه کنید. اما بلوزتان نباید بیش از حد کوتاه باشد، وگرنه نمایی غیرواقعی پیدا خواهید کرد.

مراقب قد شلوارتان باشید
شلوار نه باید کوتاه باشد و نه بیش از حد بلند. شلوار کوتاه بد مدل است و پاها را کوتاه تر نشان میدهد؛ اما اگر شلوار بیش از حد بلند باشد، لبه پایینی آن روی قسمت بند کفش جمع می شود به بیننده این حس را القا می کنند که شما قدی کوتاه دارید. چین خوردگی های پهن افقی لبه پایینی پاچه ها، به خودی خود می تواند عامل کوتاه نشان دادن شما باشد. پس شلوارهایتان را در اندازه ای مناسب انتخاب کنید؛ نه کوتاه و نه بلند.

شلوار فاق بلند بپوشید
قد بلند فاق در چشم بیننده به طول پاهایتان خواهد افزود. پس شلوار فاق بلند بپوشید و قسمت پایینی بلوزتان را داخل آن قرار دهید.

شلوارهایتان را در رنگ های تیره انتخاب کنید
رنگ های تیره شما را بلندتر و باریک تر نشان میدهد بنابراین شلوارهایتان را حتما به رنگ تیزه انتخاب کنید تا پاهای تان بلندتر به نظر بیاید.

در قسمت بالاتنه، جزییات فراوان به کار برید
جزییات خود به خود در بیننده خطای دید ایجاد میکند و بالاتنه را برای او کشیده تر نشان میدهد اپل، کراوات، جیب و مانند این ها می تواند به بلندتر شدن بالاتنه شما کمک کند.

امیدوارم با به کار بستن این نکات بتوانید ظاهری بلندتر و خوش تیپ تر پیدا کنید. مراقب ژست تان باشید. هنگامی که ایستاده یا نشسته اید قوز نکنید تا اندام تان جمع نشود. همواره گردن تان را بالا بگیرد و شانه هایتان را عقب بدهید. به وزن تان توجه داشته باشید. چاقی ظاهر انسان را کوتاه و لاغری بلند میکند. همچنین موهایتان را بالا بدهید تا با این ترفند هم کمی به قامت تان اضافه شود.

Loading...

نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.