۱۲ روش ساده برای کاهش وزن

0
5013
Loading...
graphicstock.com
graphicstock.com

میوه های هسته دار در مقایسه با دیگر میوه ها نقش پر رنگی در کاهش کلسترول خون دارند. به همین دلیل آنها را به لیست میوه های محبوب خود اضافه کنید.

برای رهایی از اضافه وزن تنها کاری که باید انجام دهید، این است که از بسیاری عادات نادرست روزمره خود دست بردارید و در مقابل آنها را با روش های درست جایگزین کنید. در این حالت شما در کمترین وقت ممکن، بیشترین نتیجه را به دست خواهید آورد و به وزن ایده آل خود خواهید رسید.


در این گزارش ۱۲ روش روزانه کاهش وزن را خواهید خواند؛

از میوه ها و مغزهای روغنی به جای کیک و شیرینی استفاده کنید. حذف کیک و شیرینی یعنی حذف مقادیر قابل توجهی از شکر و روغن؛ البته در نظر داشته باشید که در خوردن میوه هم زیاده روی نکنید.

میوه های هسته دار در مقایسه با دیگر میوه ها نقش پر رنگی در کاهش کلسترول خون دارند. به همین دلیل آنها را به لیست میوه های محبوب خود اضافه کنید.

شاید به دلیل شرایط کاری و نداشتن وقت کافی نتوانید از سبزیجات تازه استفاده کنید. در این صورت به جای استفاده از سبزیجات کنسروی از منجمد آن استفاده کنید. زیرا در تهیه سبزیجات کنسروی از شکر، مواد نگه دارنده افزودنی ها و…استفاده می شود که می تواند تأثیر منفی بر وزن شما داشته باشد.

به جای آسانسور سوار شدن از پله ها استفاده کنید و کالری بیشتری بسوزانید. شما با تغییر عادت خود مقدار زیادی چربی زاید را خواهید سوزاند.

در هنگام تماشای تلویزیون از خوردن تنقلات و خوراکی هایی نظیر چیپس پرهیز کنید. پس از گذشت چند ماه خواهید دید که چگونه چربی شکم شما آب شده است

به جای استفاده از دسرهای مرکب از میوه و فرآورده های لبنی و شیر از سالاد میوه استفاده کنید.

مایونز، ماست و خامه پر چرب را از رژیم غذایی خود حذف کنید و در مقابل از نوع کم چرب و یا خانگی آنها استفاده کنید.

به جای کاپوچینو قهوه تلخ بنوشید.

یک سوپ ساده سبزیجات را جایگزین وعده های غذایی سنگین و پرکالری  کنید.

رایحه سیب، موز و گلابی اشتهای شما به شیرینی ها را از بین می برد. برای مثال قبل از خوردن بیسکویت یک موز را بو کنید تا از خوردن بیسکویت منصرف شوید.

 

Loading...

نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.