لاغری و سوزاندن چربی شکم و پهلو با این روغن _ باورنکردنی و موثر

9909
graphicstock.com

لاغری و سوزاندن چربی شکم و پهلو با این روغن _ باورنکردنی و موثر

 اگر شما هم نظیر بسیاری از افراد از داشتن چربی زائد بویژه چربی دور شکم رنج می برید، می توانید از با استفاده از یک روغن گیاهی موثر از آن رهایی یابید

 روغن گلرنگ از گیاه گلرنگ استخراج می شود که شامل رنگ زرد و نارنجی گاهی مایل به قرمز است که برخی از آن برای رنگین کردن خوراکی ها از آن استفاده می کنند. اما روغن گلرنگ از روغنهای بسیار مفید برای رهایی از چربی های شکمی است

گیاه گلرنگ عطر و بویی ندارد، اما فواید غذایی آن بسیار زیاد است؛ زیرا با توجه داشتن اسیدهای اومگا 6 برای بدن بسیار مفید می باشد.

- Advertisement -

تحقیقات جدید در آمریکا نشان میدهد که استفاده از روغن گلرنگ برای رهایی از چربی های شکم بسیار مؤثر است شما می توانید با ریختن مقدار اندکی در غذا، روغن گلرنگ را در رژیم خود قرار دهید.

با انجام این عمل همراه با ورزش منظم، بهترین نتایج را بدست خواهید آورد.

روغن گلرنگ عملکرد بافت های ذخیره کننده چربی ها را تغییر و آنها را به انرژی تبدیل میکند که انسان از آن بهره می برد. این روغن همچنین به عنوان یک تحریک کننده فرایند سوخت و ساز عمل میکند. همچنین به روند هضم غذا کمک میکند. این وضعیت به انسان برای رهایی از چربی دور شکم کمک می نماید

فواید روغن گلرنگ برای پوست

روغن گلرنگ از گیاه گلرنگ گرفته می شود که حدود ۳۰ تا ۱۵۰ سانتی متر ارتفاع دارد و در رنگ های قرمز ، زرد و نارنجی موجود می باشد. در گذشته از دانه های این گیاه در آشپزی استفاده می شد. با این حال امروزه از دانه های آن روغن نباتی استخراج می شود که ارزش تغذیه ای آن همانند روغن آفتابگردان است.در درجه اول از آن در پخت و پز استفاده می شود اما برای سالاد و تولید مارگارین نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از افراد نیز برای پوست خود و بعنوان یک مکمل غذایی از آن استفاده می کنند.

فواید روغن گلرنگ برای پوست

ـ در سال های اخیر بسیاری از مردم از ارزش های روغن گلرنگ صحبت کرده اند. از جمله اینکه مصرف آن برای پوست خشک مفید خواهد بود و به حفظ قابلیت ارتجاعی پوست کمک می کند و گفته می شود که به ویژه برای پوست های حساس مفید است.

ـ اگر تصمیم گرفته اید که یک روغن خوب را جایگزین مرطوب کننده کنید ، باید بدانید که این روغن بدون بو است و می توانید آن را با روغن بادام ترکیب کنید.
ـ روغن گلرنگ فشرده شده ی سرد یک درمان شگرف برای برخی از مشکلات پوستی نظیر آکنه است.

ـ آن را بعنوان یک منبع طبیعی از امگا۶ می شناسند پس حالت چسبنده و غلیظ ندارد و این روغن به شکل مایع موجود است.

ـ برخی معتقدند که اگر این روغن سرشار از امگا۶ است پس به احتمال زیاد راه خود را از میان منافذ پوست و مو پیدا می کند و این امر سبب می شود که با علل بروز آکنه بطور ریشه ای برخورد شود و مانع شیوع آن بیماری گردد.

ـ برای درمان آکنه روغن گلرنگ باید بصورت خام مصرف شود و توصیه می شود حدود ۱ قاشق در روز برای بزرگسال و ۱ قاشق چایخوری در روز برای کودکان استفاده گردد. مراقب باشید که روغن سرد فشرده را نپزید یا به غذاهای گرم اضافه نکنید.

ـ شیوه ی دیگر برای استفاده از آن بگونه ای که توسط بدن جذب شود این است که امولسیون شود یا با غذا خورده شود.

در انتها توصیه می شود که اگر از روغن گلرنگ استفاده می کنید مصرف ویتامین های B را فراموش نکنید زیرا به جذب بهتر این روغن کمک می کند.همچنین این روغن به تنظیم جریان روغن های طبیعی پوست کمک می کند. این روغن بعد از باز شدن درب آن به گرما و نور بسیار حساس می باشد.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید