شش نشانه شخصیت از روی انگشتان پا

2043

شش نشانه شخصیت از روی انگشتان پا

کف بینی و فال کف دست قرن‌ هاست که برای همه جذابیت دارد و خیلی‌ ها کنجکاوند بدانند دست‌ هایشان چه چیزی از زندگی‌ آنها را برملا می‌ کنند برخی به کف بینی اعتقاد دارند برخی هم برای جذابیت و کنجکاوی خطوط دستشان برایشان اهمیت پیدا می‌ کند. اما چیزی که خیلی ها نمی‌ دانند این است که شکل پاهای ما هم حرفهای زیادی برای گفتن دارد. ببینید پاهای شما جزء کدام گروهند؟

مدل پایتان را انتخاب کنید

🔘👣مدل1
🔘👣مدل2
🔘👣مدل3
🔘👣مدل4

- Advertisement -

تفسیر تست

آیا می‌دانستید با نگاه کردن به انگشتان پا می‌توان به شخصیت و سلامت انسان‌ها پی برد

آیا می‌دانستید تنها با نگاه کردن به انگشتان پا می‌توان به شخصیت و سلامت انسان‌ها پی برد! حتی اگر به صحت علمی این مطالب باور ندارید بد نیست برای یک بار هم که شده آن را امتحان کنید.

برحسب تئوری ۴ تیپ مختلف پا وجود دارد که ۴ نوع شخصیت مختلف را می‌توان به هر یک از آنها نسبت داد.

🔘👣مدل1
۱- پای مربعی
این شکل از پا بسیار نادر است. در پای مربعی تمامی انگشتان هم اندازه هستند و خط صافی را در یک رده ایجاد می‌کنند. این گروه از افراد شخصیت تحلیلی دارند و قبل از گرفتن هم تصمیمی دوست دارند مسائل را زیر و رو کنند. احساسات و شرایط روز، این افراد را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد. با منطق جلو می‌روند. معتقدند قبل از هر حرکتی باید پا را به زمین سفت بکوبند به همین دلیل از نظر اطرافیان افرادی قابل اعتماد هستند.

🔘👣مدل2
۲- پای رومانی
افرادی که پای رومانی دارند یعنی افرادی خوش‌مشرب و اجتماعی هستند. همیشه آمادگی یادگیری مسائل جدید را دارند و دوست دارند تجارب نو کسب کنند. این نوع پا معمولا بیشتر در افرادی دیده می‌شود که از راه رفتن لذت می‌برند و به پای مسافران و عشایر معروف است. جالب است بدانید از نظر فیزیکی این نوع پا تعادل خوبی برای فرد هنگام راه رفتن ایجاد می‌کند. از نظر شخصیتی تنها عیبی که این گروه از افراد دارد اطمینان‌ بیش از حد به خود است. در برخی شرایط این ویژگی دردسرساز می‌شود.

🔘👣مدل3
پای یونانی
در این شکل پا دومین انگشت بلندتر از سایر انگشتان است و شکل مثلثی روی پا ایجاد می‌کند. افرادی که این شکل پا را دارند معمولا افرادی بسیار فعال، ورزشکار و خلاق هستند. دوست دارند ساعات روزشان را با فعالیت‌های متنوع پر کنند. از نظر اطرافیان افرادی خوش‌خلق و خوش‌مشربند. یکی از خصوصیات منفی این افراد این است که بسیار پرمشغله هستند و استرس بالایی دارند.

🔘👣مدل4
۴- پای مصری
پای این افراد دراز و مخروطی است و به نظر می‌رسد انگشت شصت تمام انگشتان را دربرگرفته است. پای مصری فرم ظریف دارد و شخصیت افرادی که این پا را دارند خیالی و ایده‌آل‌گراست. این افراد به حریم خصوصی خود بهای زیادی می‌دهند و افرادی مرموز هستند که ترجیح می‌دهند از واقعیت زندگی فرار کنند. خلق و خوی ثابتی ندارند. در زندگی روزمره به دنبال تغییر هستند

 

 

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید