تست شخصیت: تصویری که دوست دارید بخشی از شخصیت پنهان تان را بازگو می‌کند

0
5174
Loading...

تست شخصیت: تصویری که دوست دارید بخشی از شخصیت پنهان تان را بازگو می‌کند

آن چه در ضمیرناخودآگاه مان می گذرد معمولا رمز و رازی پوشیده است. تصویرروان شناختی امروز را برای شناخت جنبه دیگری از شخصیت پنهان تان مطالعه کنید.

ضمیرناخودآگاه خیلی چیزها در خود پنهان دارد که شما از وجودش در شخصیت خود آگاه نیستید. هر بار یکی از این رمز و رازها و شخصیت پنهان را برای شما آشکار می کنیم. امروز نوبت پرها است. یکی از پرهایی را که عمیقا دوست دارید و برای تان جذبیت بیشتری دارید، انتخاب کنید تا امروز به شما بگوییم چه چیزی در ضمیر ناخودآگاه‌تان پنهان شده است

پر شماره ۱

با انتخاب این پرشخصیت پنهان شما آرامش را به هر چیز دیگری ترجیح می دهد. خود را درگیر درام های زندگی نمی کنید. بیشتر تمایل دارید تقریبا با تمام کسانی که می شناسید کنار بیایید. همه شما را انسانی مهربان و آرام می شناسند که دوست دارد به دیگران کمک کند.

پر شماره ۲

این پر را انتخاب کرده اید؟ پس ذهنی سریع دارید و به سرعت برق و باد ایده ها را می قاپید. کامل بودن راز موفقیت شما است. هر چند گاهی این ویژگی شما را به دردسر می اندازد. چون از دیگران هم انتظار کامل بودن دارید. بدون آن که بخواهید گاهی از دیگران فاصله می گیرید تا به خودتان و کسانی که دوست شان دارید یادآوری کنید وجودتان مهم است.

پر شماره ۳

شخصیت پنهان شما عاشق ریسک کردن است. کلی آرزو و امیال در زندگی دارید. کاملا مستقل و متکی به خود هستید. ولی لازم است با کمی تلاش توجه بیشتری به دوستان تان کنید. چون استقلال شما آن قدر زیاد است که باعث می شود آن ها فکر کنند هیچ وقت به آن ها نیاز ندارید.

پر شماره ۴

شخصیت پنهان شما انسانی سرسخت و رام نشدنی است. همیشه آماده اید تا راه حل های برجسته ای برای مشکلاتی پیدا کنید که زندگی به سوی تان پرتاب می کند. همین ویژگی برجسته باعث می شوند تا دوستان تان فکر کنند شما همیشه و همه جا می خواهید رییس و رهبر باشید. در صورتی که چنین قصدی ندارید. کمی اجازه بدهیددیگران هم اظهار نظر کنند.

پر شماره ۵

اگر این برگ را انتخاب کرده اید انسانی خلاق، هنرمند و درون گرا هستید که قابلیت های زیادی دارد. متاسفانه اعتماد به نفس پایین شما اجازه نمی دهد تا جنبه های خلاقانه شما فرصت رشد پیدا کند. اگر واقعا چنین حسی دارید روی اعتماد به نفس تان کار کنید، به خودتان ایمان داشته باید و در کمال تعجب ببینید چه توانایی های بالقوه ای دارید که تاکنون فرصت ظهور پیدا نکرده اند.

Loading...

نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.