۹ روش که همه را عاشق خودتان کنید

0
10155
Loading...

۹ روش که همه را عاشق خودتان کنید

آیا دوست دارید یکی از آن آدم‌های شاد و محبوبی باشید که انگار همه عاشق شان هستند؟ با آن‌که نمی‌توانید کسی را مجبور کنید احساسات‌اش را نسبت به شما تغییر دهد، ولی می‌توانید سعی کنید خودتان را دوست‌داشتنی‌تر کنید.
این هم ۹ روش برای آن‌ که همه عاشق تان شوند.

۱. طرز فکر باز و عاشقانه داشته باشید.

اگر می‌خواهید به شما عشق بورزند، به همه عشق بورزید. با همه‌ مودب، نجیب و مهربان باشید. هیچ‌‌احدی نمی‌تواند با مهربان‌ترین آدم‌ها مشکلی داشته باشد. دلنشین صحبت کنید و به همه احترام بگذارید.

۲. به ظاهرتان برسید.

بهداشت فردی را رعایت کنید. لباس مناسب بپوشید. اگر برای خودتان احترام قائل شوید و به ظاهرتان ببالید، دیگران هم به شما توجه خواهند کرد.

۳. رسا حرف بزنید و ارزش‌های اخلاقی‌تان را بگویید!

با اخلاقیات و ایده‌آل‌های‌تان زندگی کنید و به آنها پای‌بند باشید. به آن‌چه می‌گویید عمل کنید. همیشه در حال آموختن باشید.

۴. لبخند بزنید و صمیمی باشید.

همیشه سرشار از شفقت و مهربانی باشید.

۵. برای دیگران وقت بگذارید.

عالی‌ترین چیزی که می‌توانید به دیگران ببخشید وقت و انرژی‌تان است.

۶. خودتان باشید.

بهتر است آدم‌ها برای آن‌چه هستید عاشق تان باشند-نه برای آن‌چه آنها می‌خواهند باشید.

۷. خوش بگذرانید و تمدد اعصاب کنید.

وقتی با دیگران هستید معذب و عصبی نباشید. کاری کنید آدم‌هایی که با آنها هستید شما را شاد و آرام ببینند، نه ناراحت و مضطرب. اگر آنها فکر کنند شما آدم بانشاط و سرزنده‌ای هستید بیش‌تر می‌خواهند با شما باشند و برعکس وقتی است که فکر کنند شما از همه چیز شاکی و عصبانی هستید. و این باعث می‌شود عاشق تان شوند.

۸. اعتماد به‌نفس داشته باشید.

وقتی اعتماد به‌نفس کسی پایین باشد، دیگران معمولا عاشق‌اش نخواهندشد. اگر آدم‌ها پی‌ببرند شما اعتماد به‌نفس دارید و در عین حال خودپسند نیستید، دوست خواهند داشت بیش‌تر با شما باشند.

۹. اعتماد و اعتقاد داشته باشید.

به دیگران عشق بورزید کنید. و ایمان داشته‌ باشید که این عشق ، از جانب شخصی که به شما اهمیت می‌دهد، به شما بازگردانده خواهدشد!

Loading...

نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.