۴ راه خوش طعم شدن چای سبز

0
1184
Loading...
 

۴ راه خوش طعم شدن چای سبز

اگر چای سبز مصرف می کنید و از مزه آن خوشتان نمی آید به راحتی می توانید با چند راه چای سبز خود را خوش طعم کنید.
چای سبز را خوش طعم کنید

چای سبز توامان دو مزیت دارد:برای سلامتی شما خوب است و مزه اش هم عالی است. اما حتی خوشمزه ترین نوشیدنی ها هم ممکن است تکراری و کمی خسته کننده شوند. پس در این مقاله با ما همراه شوید تا 4 راه خوش طعم شدن چای سبز را به شما بگوییم.چای سبز

4 راه خوش طعم شدن چای سبز :

1. چای سبز هل-میخک

سال گذشته که سفر کوتاهی به نیویورک داشتیم یکی از اقوام مان ما را با این نوع از چای سبز آشنا کرد. یک لیوان چای سبز دم کرد و یک گلبرگ گل آنایس، دو تا پوسته ی هل و دو تا تکه ی کامل میخک به آن اضافه کرد. این نوشیدنی حسابی گرمتان خواهد کرد و مطمئنا روحیه تان را بهتر می کند!

2. چای سبز جینسنگ

به دنبال یک چیز انرژی زا هستید؟ فقط کافی است جینسنگ را اضافه کنید. این ماده به چای شما یک طعم متمایز می دهد و ساعت ها تمرکز و انرژی شما را حفظ خواهد کرد.

3. چای سبز زنجبیل-لیمو

اگر زیاد صحبت کرده اید، پس از یک کنسرت به صدای تان آسیب رسیده است یا سرما خورده اید – این مخلوط مخصوص شما است! یک فنجان چای سبز دم کنید، بعد دو تکه زنجبیل و یک تکه لیمو به آن اضافه کنید. اگر ذائقه ی شیرینی دارید، عسل هم به آن اضافه کنید. بلافاصله احساس خواهید کرد که صدای تان بهتر می شود.

4. چای سبز نعناع

آیا طعم های ساده اما قوی را دوست دارید؟ برگ های نعناع تازه را جدا کنید، آنها را بین انگشتانتان له کنید تا رایحه ی تازه ی آن آزاد شود و آب آن را داخل لیوان داغ چای سبزتان بچکانید.

یک توصیه- وقتی برای قدم زدن به پارک محله تان می روید از این چای بنوشید!

Loading...

نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.