سم زدایی از کبد و کاهش وزن 3 کیلو در 5 روز با این معجونی معجزه گر و عالی

0
6467
Loading...
graphicstock.com

سم زدایی از کبد و کاهش وزن 3 کیلو در 5 روز با این معجونی معجزه گر و عالی

سم زدایی از کبد عامل مهم و اساسی در سوزاندن چربی به شمار می رود زیرا کبد به سوزاندن چربی های ذخیره شده در بدن کمک می کند.

دانشمندان با تهیه معجونی جادویی توانستند چربی های اطراف شکم را با نوشیدنی گیاهی از بین ببرند.

براساس نتایج یک مطالعه که انجام شده است، نوشیدن روزانه یک لیوان از این معجون با معده خالی میزان سوخت و ساز بدن را دست کم 40 درصد افزایش می دهد.

مواد لازم:

1 دسته جعفری
1 لیمو
1 لیوان آب
جعفری ها را ریز ریز خرد کنید و با اضافه کردن آب لیمو و سپس آب این معجون را با معده خالی هر روز بنوشید، اما فقط برای پنج روز. سپس، شما باید یک استراحت 10 روزه به بدنتان بدهید و برنامه را دوباره از ابتدا آغاز کنید.این معجون برای سوزاندن کالری استفاده می شود و ویتامین ها و مواد معدنی را به بدن می رساند، و علاوه بر این، با استفاده از آن شما می توانید سه کیلوگرم کمتر از پنج روز کاهش وزن  داشته باشد.

 خواص جعفری ولاغری

یک مشت جعفری را همراه با ساقه از وسط نصف کرده و داخل مخلوط کن بریزید، حال آب یک عدد لیمو را گرفته و به مخلوط کن اضافه کنید و در انتها نصف لیوان آب را داخل مخلوط کن ریخته و تمامی مواد را با هم مخلوط کنید. ترکیب آبکی و سبز رنگی که بدست آمده را هر روز صبح 15 دقیقه قبل از صبحانه میل کنید تا چربی های اضافه ی بدنتان از بین برود.

این ترکیب گیاهی برای افرادی که دچار عارضه ی کبد چرب هستن هم توصیه می شود. این ترکیب گیاهی مفید برای لاغری را 15 روز بدون وقفه باید مصرف کنید. بعد از 15 روز ، 5 روز نخورید و به بدن خود استراحت دهید. سپس مجددا این ترکیب معجزه گر را 15 روز پشت سر هم بنوشید.

از داروهای گیاهی لاغری می توان به جعفری اشاره کرد .دمنوش جعفری شریان های قلب را باز می کند ,برای بیماری های قلبی ودیابت بسیار مفید است .اعصاب را تسکین می دهد .برای التهاب مفصال واستخوان ها مفید است .برای گرفتگی صدا هم می توان از دمنوش جعفری استفاده کرد .درمان لاغری نیز با مصرف دمنوش جعفری امکان پذیر است .

بعضی از افراد، دمنوش جعفری را به عنوان دمنوش برای لاغری در برنامه ی غذایی لاغری خود می گنجانند و روزانه حداقل یک فنجان از آن را همراه با یک وعده ی غذایی می نوشند تا به فرآیند کاهش وزن آن ها کمک کند. اما جعفری چگونه به کاهش وزن کمک می کند؟ جعفری با خواص ادرارآوری که دارد، به خارج شدن آب اضافی از بدن کمک می کند. با این حال، نباید توقع داشته باشید که نوشیدن دمنوش جعفری معجزه کند. جعفری تنها با کمک به خروج آب اضافی بدن، به کاهش وزن بهتر کمک می کند. برنامه ی غذایی متعادل و فعالیت بدنی کافی مطمئن ترین راه ها برای کاهش وزن منطقی هستند. با پزشک خود مشورت کنید تا بهترین برنامه ی کاهش وزن را به شما معرفی کند.
دمنوش جعفری با کمک به خروج آب اضافی از بدن، به طور موقت به کاهش وزن کمک می کند. جمع شدن آب در بدن می تواند به سندروم پیش از قاعدگی، مصرف نمک زیاد، بارداری یا داروهای خاصی مربوط باشد. سبزیجات و دمنوش های ادرارآور به خارج شدن این آب اضافی کمک می کنند. با اینکه دمنوش جعفری یک ادرارآور ملایم است اما قبل از مصرف آن با پزشک خود مشورت کنید. اگر از داروهای ادرارآور استفاده می کنید، از مصرف دمنوش جعفری خودداری کنید.

Loading...

نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.