راهکارهایی خواندنی‌ برای کاهش وزن که به راحتی بتوانید یک شبه یک کیلو وزن کم کنید

0
1861
Loading...
graphicstock.com

راهکارهایی خواندنی‌ برای کاهش وزن که به راحتی بتوانید یک شبه یک کیلو وزن کم کنید

اگر می خواهید وزن کم کنید ما به شما راهکارهایی را توصیه می کنیم که به راحتی بتوانید یک شبه یک کیلو وزن کم کنید

با این راهکارها یک شبه لاغر شوید

نوشیدن آب: شما می توانید مقدار زیادی آب در طول روز بنوشید. مصرف آب کافی بهترین راه برای رفع تشنگی است، آب یک ماده بدون کالری است و مواد غذایی را با سرعت بیشتری در سیستم بدن شما حرکت میدهد

بعد از ناهار کربوهیدرات مصرف نکنید: پس از صرف ناهار به دلیل کاهش فعالیت در ساعات پایانی روز زمان کمتری دارید تا بخواهید این کربوهیدرات ها را بسوزانید حتی با کمی استراحت در ساعت اولیه شب بدن شما یک فرصت عالی پیدا میکند که کربوهیدرات ها را تبدیل به چربی کند همچنین بهتر است به جای مصرف نشاسته در شام از پروتئین بدون چربی مثل مرغ پخته شده و سبزیجات استفاده کنید.

غذاهای فرآوری شده نخورید: حذف غذاها و نوشیدنی فرآوری شده مثل فست فودها  از رژیم غذایی یکی دیگر از اموری است که باید حتما رعایت کنید. از مصرف غذاهای مملوء از شکرو پرکالری دوری کنید. با حذف این مواد غذایی به سلامتی و کاهش وزن خود کمک خواهید کرد.

به رژیم غذایی خود فیبر اضافه کنید: مصرف میوه ها، سبزیجات و غلات سبوس دار به شما کمک میکند که  در طول شب وزن از دست دهید مصرف مواد غذایی دارای فیبر در شما زودتر احساس سیری ایجاد میکند و با تنظیم اجابت مزاج به شما کمک میکند که اندام متناسب داشته باشید.

ورزش قبل از خواب: 3 ساعت قبل از خواب ورزش کنید. سوزاندن کالری بیشتر از میزان موادغذایی مصرفی به کاهش وزن شما کمک میکند همچنین با ورزش کردن بدن شما عرق میکند و با از دست دادن آب بدنتان وزن شما کاهش می یابد.

فهرستی از غذاهای دارای کالری منفی:

سبزيجات:

کدو، کلم، اسفناج، شلغم، کلم برگ، کرفس، فلفل قرمز، خيار، سير، مارچوبه، کلم بروکلی، کلم گل، لوبيا سبز، پياز، گوجه فرنگی، پيازچه، تره فرنگی.

ميوه ها:


سيب، گريپ فروت، ليمو، پرتقال، توت فرنگی، نارنگی، آناناس، مانگو، آلو.
Loading...

نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.