آموزش طب فشاری برای لاغر شدن سریع ؛ وزن کم کردن سریع با فشار 4 نقطه از بدن

0
1517
Loading...
graphicstock.com

آموزش طب فشاری برای لاغر شدن سریع ؛ وزن کم کردن سریع با فشار 4 نقطه از بدن

سریع وزن کم کردن تقریبا خواسته همه کسانی است که از اضافه وزن و چاقی شدیدا رنج می برند در این نوشتار طب فشاری به عنوان عاملی برای برای سریع وزن کم کردن مطرح میشود

طب سوزنی و طب فشاری صدها سال است که در حل مشکلاتِ گوناگونِ سلامتی به افراد کمک می‌کند. اگر این چهار نقطه را فشار دهید، به سرعت وزن کم خواهیدکرد.

طب فشاری نه یک حقه‌بازی است و نه چیزی گنگ و مبهم است، بلکه یک تکنیک پیچیده‌ی دکتری است

به طور خلاصه، منطق این تکنیک این است که هر اندامِ بدن‌تان، مستقیما از مجراهای انرژی استفاده می‌کند که با نقاط خاصی از بدن مرتبط است

بنابراین اگر می‌خواهید عملکرد برخی اندام‌های داخلی‌تان را بهبود ببخشید، لازم است نقاط خاص‌شان را پیدا کنید، و متعاقبا آنها را ماساژ دهید.

اگر این دستورالعمل‌ها را دنبال کنید، سوخت و سازتان تسریع میشود، در نتیجه، در طول روز بسیار پرانرژی خواهیدبود، و چربی اضافی کم‌کم شروع به از بین رفتن می‌کند، چرا که انباشت‌اش متوقف میشود.

با این تکنیک کنترل اشتهای‌تان را آغاز خواهیدکرد و سبک زندگیِ کاملا نوین و سالمی را به‌وجود خواهیدآورد.

در این‌جا نقاطی از بدن را نام می‌بریم که به شما کمک می‌کنند از شَرِ اضافه وزن‌تان خلاصی یابید:

۱. گوش

با ماساژ دادن این نقطه، سوخت و سازتان را تسریع خواهیدکرد، که به از دست دادن سریع‌تر وزن در تمام بخش‌های بدن کمک می‌کند. باید با انگشت شصت برای یک دوره‌ی زمانی ۳ دقیقه‌ای، سه‌بار در روز، با فشاری یک‌نواخت و مداوم گوش ماساژ داده‌شود.
۲. صورت

این نقطه درست بینِ بینی و لب بالایی واقع شده‌است لازم است دو بار در روز به مدت ۵ دقیقه آن را تحریک کنید. این ماساژ در کنترل گرسنگی و اضطراب مفید است اگر وقتی استرس دارید زیاد غذا می‌خورید، پس این روش برای‌تان عالی است
۳. ساعد

این یکی از نقاط کلیدی ‌بدن است زیرا هر جزئی از انرژیِ درونی‌تان از این نقطه عبور می‌کند. با ماساژ دادن این نقطه، گرمایِ‌ اضافیِ بدن را خارج می‌کنید و به بهبود کار روده کمک می‌کنید.

این نقطه را باید ۲-۳ بار در روز برای یک دوره‌ی ۱ دقیقه‌ای ماساژ دهید.

۴. ساق

این نقطه اکثرا در طب فشاری مورد استفاده قرار می‌گیرد و به آن زو سان لی می‌گویند. فشار این نقطه نه‌تنها هضم را بهبود می‌بخشد، بلکه برخی فرآیندهای التهابی در بدن را نیز فرو می‌نشاند.

نقطه‌ی منتسب به طول عمر یا نقطه‌ای علیه صدها بیماری است این نقطه در زیر کلاهک زانو قرار دارد

به‌منظور پیدا‌کردنِ دقیق‌تر این نقطه، زانوی‌تان را با کف دست‌تان بپوشانید، اگر زانوی چپ‌تان را انتخاب می‌کنید، از دست چپ‌تان استفاده کنید، و بالعکس. این نقطه بینِ انتهای انگشت کوچک و انگشت حلقه‌تان به شکل فرورفتگیِ پایینی بین استخوان‌ها است

ماساژ روزانه‌ی این نقطه در بعدازظهر، برای کاهش وزنی تا یک پوند (۴۵۴ گرم) در هفته مناسب است

این نقطه باید ۹ بار در هر پا، موافق عقربه‌های ساعت ماساژ داده‌شود.

۱۰ دقیقه در مجموع (۵ دقیقه برای هر پا). ولی بلافاصله پیش از رفتن به رختخواب این ماساژ را انجام ندهید، چرا که می‌تواند باعث بی‌خوابی شود.

در طول مدتی‌که فشار وارد می‌کنید ناراحتیِ اندکی حتی درد، را تجربه خواهیدکرد، این دقیقا همان چیزی است که انتظار می‌رود، در غیر این صورت نتایج مطلوبی حاصل نخواهدشد.

Loading...

نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.