فال امروز اختصاصی شما شنبه 1 تیر همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

0
1113
Loading...
graphicstock.com

فال امروز اختصاصی شما شنبه 1 تیر همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه متولدین فروردین

امروز ذهن شما خیلی باز است و خوب کار می کند و مکالماتی که با دیگران دارید هم خیلی خوب پیش خواهند رفت. شما مجبور نخواهید بود برای اینکه منظورتان را به دیگران منتقل کنید زمان زیادی را صرف نمایید و طرف مقابلتان خیلی سریع و راحت حرف هایتان را خواهد فهمید. از این فرصت استفاده کنید و اگر حرف مهمی دارید که باید به کسی بزنید همین امروز به سراغ او بروید و با او صحبت کنید. شما ایده های خیلی خوبی در سر دارید و نظرات منطقی و عمل گرایانه ای که دارید می توانند به دیگران کمک کنند تا کارها را به بهترین نحو ممکن پیش ببرند، پس از بیان کردن افکار و نظرات خود هیچ ترس و واهمه ای نداشته باشید.

المنه لله که در میکده باز است***زان رو که مرا بر در او روی نیاز است

خم‌ها همه در جوش و خروشند ز مستی***وان می که در آن جاست حقیقت نه مجاز است

تعبیر:غرور نداشته باش با اهل فن و نظر مشورت کن تا از خطاها به دور باشی. احساس خستگی می کنی و درونت غوغاست به ائمه متوسل شو تا به حقیقت برسی. تو را با دنیای فانی کاری نیست پس به باقیات برس و سینه ات را با یاد خدا پر کن تا به وصال یار برسی.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

شما در کنار رفتارهای مثبتی که دارید بدبین، لجباز و درونگرا نیز هستید و این رفتارها اصلا به نفع شما نیستند. امسال شما باید مواظب باشید که زمان و پولتان را بیش از اندازه سخاوتمندانه خرج نکنید. از فرصت هایی که برای افزایش درآمد و بالا بردن سطح زندگیتان در اختیارتان قرار می گیرند به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. خوشبختانه امسال شما از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستید و روحیه ی خوبی هم دارید، به همین دلیل هم رفتارتان نسبت به همیشه بهتر شده است و همین باعث می شود که خیلی راحت دل دیگران را به دست بیاورید و خواسته هایتان را به کرسی بنشانید. شراکت هایی که در طول امسال آغاز می کنید سوددهی بالایی خواهند داشت و سرمایه گذاری هایی که انجام می دهید نیز منافع زیادی را برایتان به همراه خواهند داشت. شما در زندگی اجتماعی خود نیز پیشرفت زیادی خواهید داشت و می توانید موقعیت اجتماعی بالاتری را به دست بیاورید. ایده های جدیدی که در محل کارتان پیشنهاد می کنید مورد استقبال قرار خواهند گرفت و همین به بالا رفتن اعتبار حرفه ایتان خواهد انجامید. امسال با کسی آشنا خواهید شد که می تواند خیلی زود به تمام دنیای شما تبدیل شود، قبل از دل بستن از انتخابتان اطمینان حاصل کنید. ماههای تیر، آذر و فروردین بهترین و مهم ترین ماه های سال خواهند بود.

یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز نمی توانید منتظر این بنشینید که اطرافیانتان شما را تشویق کنند و به شما انگیزه بدهند. تنها چیزی که می تواند شما را از جایتان بلند کرده و به حرکت وادارد قدرت درونی خودتان است. شاید تفریحات و خوش گذرانی های شب گذشته شما را بیش از اندازه خسته کرده باشند و امروز احساس کنید که حال و حوصله ی انجام هیچ کاری را ندارید، اما همین که از جایتان بلند شوید نشاط و انگیزه تان کم کم به سراغتان خواهد آمد. امروز کمی با بدن خود مهربان باشید و به آن رسیدگی کنید. از ماسک های زیبایی استفاده کنید و به پوست خود آبرسانی کنید. یک دوش آب گرم بگیرید و بدنتان را با روغن های خوشبو ماساژ دهید.

تا سر زلف تو در دست نسیم افتادست***دل سودازده از غصه دو نیم افتادست

چشم جادوی تو خود عین سواد سحر است***لیکن این هست که این نسخه سقیم افتادست

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

فال روزانه متولدین تیر

امروز اصلا تحمل کسانی که نمی توانند با شما همراه و همقدم باشند را ندارید. نه این که بخواهید گستاخ و یا بی ادب باشید، ولی نسبت به دیگران و مشکلات و سختی هایشان بی تفاوت هستید. بعد از انجام هر کاری شما آماده اید بی هیچ معطلی به سراغ کار بعدی که در ذهنتان دارید بروید، ولی در حال حاضر متاسفانه نمی توانید زمان و انرژی لازم برای به دست آوردن اهدافتان را به درستی تخمین بزنید و همین می تواند برایتان مشکل زا شود. یادتان باشد به کیفیت رابطه عاطفیتان اهمیت بدهید، این مهم ترین مسئله در زندگی شما است که باید در آن به موفقیت دست پیدا کنید، پس نسبت به آن بی تفاوت نباشید.

اگر به مذهب تو خون عاشق است مباح***صلاح ما همه آن است کان تو راست صلاح

سواد زلف سیاه تو جاعل الظلمات***بیاض روی چو ماه تو فالق الاصباح

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

فال روزانه متولدین مرداد

ممکن است برای یک پروژه کوچک کاری برنامه ریزی کنید. باید قبل از اینکه اقدام کنید به جزئیات برنامه توجه کنید. تصمیمات عجولانه نگیرید، زیرا که امروز زیاد الهام بخش نیستید.

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز بدون هیچ فکر و خیال و عذاب وجدانی هر چقدر که دلتان می خواهد تنبلی کنید و تا وقتی که مجبور نشده اید حتی انگشتتان را هم تکان ندهید. البته انتظار هم نداشته باشید که دیگران کارهایی را که خودتان حوصله انجامشان را ندارید برای شما انجام دهند. با توجه به اینکه امروز روز تعطیل است دیگران هم درست به اندازه ی شما به استراحت نیاز دارند، پس اگر خودتان حوصله کاری را نداشتید کلا بیخیال انجام آن شوید. امروز انعطاف پذیری شما در رویارویی با دیگران و نظراتشان به ورطه ی آزمایش گذاشته خواهد شد. یادتان باشد که در هر چیزی اعتدال داشته باشید؛ نه بیش از اندازه سرسخت و لجباز باشید، نه اجازه بدهید هر کسی شما را به راهی که خودش می خواهد بکشاند.

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

فال روزانه متولدین مهر

یک مشکل احساسی موجب ناراحتی شما خواهد شد. می توانید در محیط کاری موفق شوید به شرط اینکه تمام وقت کار کنید. از هر گونه قضاوت کردن نیز اجتناب کنید.

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر:آن کسی را که بسیار دوست می داری چند صباحی از او جدا می شوی و کسی را برای درد دل نمی یابی اما ایمان به خداوند و صبر باعث می شود این جدایی را تحمل کنی. فکر نکن که دیگر آخر زمان شده باز هم نکته ها و اتفاقات بسیار خوبی پیش خواهد آمد که دل مرده ی تو را زنده می کند. به امید بخشش خداوند باش.

فال روزانه متولدین آبان

امروز شاید دیگران بخواهند به زور شما را قانع کنند که با آنها همراه شوید، ولی شما از آن هایی نیستید که به این راحتی ها بخواهند تسلیم شوند و واکنش مثبتی به آنها نشان نخواهید داد. وقتی آنها ببینند چه محکم پایتان را به زمین کوبیده و در مقابل آنها مقاومت می کنید به بیهودگی تلاش خود پی خواهند برد. اشکالی ندارد اگر در نگرش و اهداف خود مداومت داشته باشید، ولی مواظب باشید با کله شقی و چشم های بسته در برابر تغییرات ایستادگی نکنید. به خاطرات روزهای اول عاشقیتان نگاه بیندازید و ببینید چطور در کنار هم آنقدر احساس شادی و خوش بختی می کردید و سعی کنید رابطه خود را به آن روزهای خاطره انگیز بازگردانید.

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

تعبیر:چرا کاری را که به نفع تو نیست انجام می دهی و چیزی را که ارزشی ندارد به بهای گزاف می خواهی به دست آوری. گره کارت به دست خودت باز می شود. پس منتظر غیب منشین. متکی به بازوی خودت باش تا به مراد خود برسی.

فال روزانه متولدین آذر

مجبور خواهید شد که زمانی را به تعمیرات خانه اختصاص دهید. نرفتن به سفری که قرار بود امروز بروید، باعث ناراحتی شما خواهد شد. سعی نکنید که هرکاری را خودتان انجام دهید. بهتر است که امروز کاری انجام ندهید چون موفق شدن تقریبا غیر ممکن است.

صبحدم مرغ چمن با گل نوخاسته گفت***ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت

گل بخندید که از راست نرنجیم ولی***هیچ عاشق سخن سخت به معشوق نگفت

تعبیر: از اینکه همیشه سلامت و تندرست هستی خدا را شکر نمی کنی. با اینکه ظاهرا” خشن هستی اما باطنی بس لطیف داری. از چشم زخم ایمن هستی. رقیب نداری از طعنه ی اطرافیان نرنج. کار خودت را انجام بده. حاجت تو برآورده می شود.

فال روزانه متولدین دی

شما از آن دسته آدم هایی نیستید که علاقه ای به تنهایی و فاصله گرفتن از فعالیت های اجتماعی داشته باشید، ولی این اواخر زندگیتان آنقدر شلوغ و پر هیاهو بوده است که شدیدا دلتان می خواهد به خودتان یک استراحت درست و حسابی بدهید. هیچ اشکالی ندارد اگر به دعوت هایی که از شما می شود جواب «نه» بدهید و برای تنوع یک روز هم که شده در خانه بمانید. لزومی ندارد که انگیزه خودتان از این کار را به دیگران توضیح دهید. کافی است به آنها بگویید که می خواهید کمی تنها باشید و باتری هایتان را شارژ کنید. البته این موضوع شامل عشقتان نمی شود، او را از خودتان نزانید و باعث دلخوری او از خودتان نشوید.

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر:در کارت عجله نداشته باش و اصرار نکن. اگر می خواهی به مقصود برسی باید مشکلات زیادی را پشت سر بگذاری. این در بسته وقتی باز می شود که حقوق دیگران را رعایت کنی. غم خوردن سودی ندارد. با گذشت زمان به مراد خود خواهی رسید.

فال روزانه متولدین بهمن

احتمالا با مشکلاتی در اولویت بندی کارهای تان دچار شوید. مجبور هستید که وظایف مهم تان را به پایان برسانید. درحالی که فقط می توانید مشکلات مالی تان را حل کنید. باید بیشتر به مسئولیت های حرفه ای تان توجه کنید. از هر گونه حدس و گمان اجتناب کنید.

خدا چو صورت ابروی دلگشای تو بست***گشاد کار من اندر کرشمه‌های تو بست

مرا و سرو چمن را به خاک راه نشاند***زمانه تا قصب نرگس قبای تو بست

تعبیر:ستاره ی اقبال تو می درخشد. در راهی که قدم گذاشته ای پیروز می شوی و به مقام عالی می رسی در این زمان از یاد خدا غافل مشو. هر چند به پای قارون نمی رسی. همین بس که در عشق ورزیدن و رسیدن به کمال سعی و اهتمام می کنی.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز سعی کنید از زیبایی های کوچک زندگی لذت ببرید. لزومی ندارد که به سرزمین های دوردست سفر کنید و یا به مراکز تفریحی گران قیمت بروید تا خوشحالی و یا احساس آرامش را تجربه کنید. شما باید این را یاد بگیرید که هر آنچه برای آرامش نیاز دارید در درون خودتان وجود دارید. از طبیعت لذت ببرید، به خورشید و ماه و ستاره ها لبخند بزنید. این حقیقت را درک کنید که زیبایی فقط در اشیای گران قیمتی که باید بهای سنگینی را برای به دست آوردن آنها بپردازید نیست و در همین چیزهایی که دور و برتان را فرا گرفته اند نهفته است. یاد بگیرید که به جای حسرت خوردن به خاطر نداشته هایتان از چیزهایی که در اختیار دارید حداکثر لذت را ببرید.

صوفی ار باده به اندازه خورد نوشش باد***ور نه اندیشه این کار فراموشش باد

آن که یک جرعه می از دست تواند دادن***دست با شاهد مقصود در آغوشش باد

تعبیر:از خواب غفلت بیدار شو. دوباره شروع کن و ناامید نباش. دلت را با یاد خدا جلا بده تا شیطان از تو دور شود. کاری را می خواهی انجام بدهی که نتیجه ی بسیار خوبی دارد. لطف دیگران شامل حالت می شود و ابرهای تیره را از آسمان دلت کنار می زند.

Loading...

نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.