فال روزانه و فال امروز اختصاصی دوشنبه 3 تیر همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

0
936
Loading...
graphicstock.com

فال روزانه و فال امروز اختصاصی دوشنبه 3 تیر همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه متولدین فروردین

امروز شرایط ستاره شناسی مطلوب است برای تغییراتی که تمایل دارید در خانه ایجاد کنید. روز خوبی برای نقاشی، تعمیرات، بازسازی و … می باشد. اگر نیاز دارید می توانید بر روی کمک خانواده و دوستان تان حساب کنید. ممکن است به توصیه های بستگان سالمند توجه نکنید و همین موضوع موجب بحث و دعوا خواهد شد. سعی کنید که آرام و با سیاست باشید تا روابط تان خراب نشود.

حسن تو همیشه در فزون باد***رویت همه ساله لاله گون باد

اندر سر ما خیال عشقت***هر روز که باد در فزون باد

تعبیر: توکل به خدا کن. در کاری که انجام می دهی بدی وجود ندارد و عاقبت بسیار خوبی دارد. قبول کن چیزی را از دست نمی دهی. غصه نخور. شاد باش که به مقام و پول یکجا دست پیدا می کنی. از پند دیگران ناراحت نشو. عمرت هم طولانی است.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز با موانع و مخالفت های زیادی روبرو خواهید شد، اما بهتر است تمام سعی خودتان را بکنید که به این شرایط اجازه ندهید دست و پایتان را گرفته و شما را از حرکت باز دارد. کلید موفقیت شما در رویارویی با این شرایط این است که فکرتان را به کار انداخته و منطقی برخورد کنید و همچنین نگرش مثبت خود را حفظ نمایید. شما امروز می توانید با درک کردن دیگران و احترام گذاشتن به آنها حتی در پرتنش ترین شرایط ممکن نیز تعادل را برقرار کنید، پس این توانایی خود را به بهترین شکل ممکن به کار بگیرید. اگر در اطرافتان افرادی را می شناسید که می دانید دارند به هر نحوی به خاطر دیگران از خودگذشتگی می کنند سعی کنید برایشان کاری انجام دهید و حالشان را خوب کنید!

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت***که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش***هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت

تعبیر:سر تو بر هیچ کس پوشیده نیست. موانع زاد وسختی پیش پایت هست که برای رسیدن به معشوق به راحتی از تمام آنها می گذری. از خستگی شکایت نکن. مرد باش. اگر ضعیف باشی در اول راه جا مانده و اثری از عشق و معشوق نمی یابی.

فال روزانه متولدین خرداد

ممکن است بهتر باشد تا بحث در ارتباط با چیزهای مهم و امضای قراردادهای کاری و تجاری را به زمان دیگری موکول کنید. به نظر می رسد که روز خوبی برای بهبود حال درونی تان می باشد. برای آینده خانه تان برنامه ریزی خواهید کرد. احتیاط کنید، زیرا شخصی قصد دارد که از سخاوت شما استفاده کند.

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:قدر جوانی خویش را بدانید. فرصتهای طلایی را یکی یکی دارید از دست می دهید. به یار خود اعتماد کنید. با چشم عق به دور دست نگاه کنید. با یک اتفاق کوچک میدان را ترک نکنید. مقاوم باشید اگر هنری دارید آن را نشان بدهید که به نفع شماست و هوشیاری بهترین روش برای پیروزیتان می باشد.

فال روزانه متولدین تیر

روابط با همکاران و شرکای کاری تان خیلی خوب پیش می رود. روز خوبی برای مذاکرات، کارهای تجاری و قراردادهای کاری می باشد. اگر تمایل دارید که با مشکلات خانگی برخورد کنید امروز می توانید بر روی حمایت شریک عاطفی تان حساب باز کنید. به شما توصیه می کنیم که بیشتر با سیاست باشید و مشکلات نزدیکان تان را حل کنید.

رونق عهد شباب است دگر بستان را***می‌رسد مژده گل بلبل خوش الحان را

ای صبا گر به جوانان چمن بازرسی***خدمت ما برسان سرو و گل و ریحان را

تعبیر:با یک عذرخواهی همه چیز درست می شود و انشاالله از بند غم رهایی خواهی یافت. خداوند از تو حرکت می خواهد و خود برکت عطامی فرماید. روی به آستان حق بیاور تا به مقام عالی برسی. نذری کرده ای که اگر از این ورطه ی غم نجات پیدا کنی تا دم مرگ از راه راست برنمی گردی.

فال روزانه متولدین مرداد

تمایل دارید که خودتان را در زندگی حرفه ای تان اثبات کنید و شاید به همین دلیل خانواده و شریک عاطفی تان را نادیده بگیرید. سعی کنید که زمان بیشتری را به استراحت کردن اختصاص دهید. تصمیمات مهم کاری را به زمان دیگری موکول کنید زیرا امروز هر گونه ریسک کردن منجر به اشتباهات بزرگی خواهد شد و سودتان را از دست خواهید داد. احتمالا مجبور خواهید شد که با مشکلات خانگی تان برخورد کنید x x احتمالا فرصتی دارید که رفتار خود را با درون تان تغییر دهید و با چیزهایی که در ذهن تان دارید مقابله کنید. امشب می توانید نزدیکان تان را دور هم جمع کنید و فرصتی دارید که روزتان را بدون مشکل سپری کنید. دعوا با یک خانم به مبارزه تبدیل خواهد شد. به شما توصیه می کنیم که بیش از حد واکنش نشان ندهید.

صوفی ار باده به اندازه خورد نوشش باد***ور نه اندیشه این کار فراموشش باد

آن که یک جرعه می از دست تواند دادن***دست با شاهد مقصود در آغوشش باد

تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز پذیرفتن دوستان و همکارانتان به همان صورتی که هستند برای شما کاری دشوار خواهد بود، به ویژه اگر حرفشان با عملشان یکی نباشد و وعده هایی که داده اند را عملی نکنند. شما از دوستان خود انتظار ندارید که کامل و بی نقص باشند، ولی از آنها می خواهید صادق و وفادار باشند و حداقل به نظر خودتان این انتظار چندان زیادی نیست. شاید دیگران فکر کنند که شما فردی خشک و سرسخت هستید، ولی شما هم به خوبی هر شخص دیگری می توانید خودتان را با تغییرات انطباق دهید. مسئله این است که شما دوست ندارید کسی فقط به خاطر این که خودش فکر می کند شما از کاری خوشتان خواهد آمد شما را مجبور به انجام آن بکند.

دارم امید عاطفتی از جانب دوست***کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست

دانم که بگذرد ز سر جرم من که او***گر چه پریوش است ولیکن فرشته خوست

تعبیر:رشته ی کار از دستتان رها شده، برای رسیدن به هدف خواب و رویا را کنار بگذار و تقوی پیشه کن. عجله و شتاب نداشته باش، صبور باش، روزگار وصل نزدیک است. دوست را از دشمن تشخیص بده، گذشته ها را فراموش کن و به روشنایی ها بیندیش.

فال روزانه متولدین مهر

می توانید انتظار داشته باشید که امروز در حالت عالی از نظر فکری باشید، و ایده های ابتکاری زیادی دارید. ممکن است اطرافیان تان آنطوری که انتظار دارید از شما قدردانی نکنند. نباید به چیزی اصرار بورزید. امروز شرایط ستاره شناسی برای خرید و فروش مطلوب است. با کمک یک شخص بزرگتر از نظر مالی و روحی می توانید کارهای تان را انجام دهید. تمایل دارید که زمان تان را با دوستان تان سپری کنید! باید بیشتر به شریک عاطفی تان توجه کنید.

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

تعبیر:به هر کس وفا کردی جفا دیده ای. سینه ای مالامال از درد داری. تا کی می خواهی پریشان حال باشی. دست از غم بردار. توبه کن تا دلت صاف شود. انتظارات بیجا را کنار بگذار. رویا و خیال را فراموش کن و به واقعیات بپرداز و از آنچه تا کنون نصیبت شده لذت ببر و عقل را به پای دل هدر نده.

فال روزانه متولدین آبان

شما امروز احساس می کنید که انگار در راهتان به یک دیوار آجری برخورده اید. احساسات شما آشفته هستند و نسبت به همیشه لجبازتر شده اید. با این حال قدرتی فوق العاده امروز در درون شما جان گرفته است که اگر به ندای درونتان توجه کنید می توانید از آن به نفع خودتان استفاده کنید. هر چقدر کمتر در جستجوی پیدا کردن راه فرار از این شرایط باشید خیلی راحت تر آن را پیدا خواهید کرد و انگار دستی نامرئی شما را به سمت مسیری که باید در پیش بگیرید هدایت خواهد کرد. اگر قرار است با شخصی تماس بگیرید اما او تماس هایتان را جواب نمی دهد به جای قهر کردن کمی دست نگه داشته و سپس مجددا با او تماس بگیرید و مطمئن باشید که حتما توضیح قانع کننده ای برای این کارش دارد.

تا سر زلف تو در دست نسیم افتادست***دل سودازده از غصه دو نیم افتادست

چشم جادوی تو خود عین سواد سحر است***لیکن این هست که این نسخه سقیم افتادست

تعبیر: از سخن یاوه گویان ناراحت نشو تو همان راه راست را برو چون به نتیجه ی کارت اعتقاد داری. از استهزائ حریفان و ب خردان ناراحت نشو چون یکرنگ هستی و کبر و غرور هم نداری. در بارگاه حق تعالی مورد عنایت قرار می گیری.روی حمایت و دلسوزی بستگان هم حساب نکن.

فال روزانه متولدین آذر

شرایط امروز و مشارکت ها مطلوب است، هم در زندگی حرفه ای و هم در زندگی شخصی تان. همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. برای آینده مسافرت و سرگرمی برنامه ریزی کنید. به شما توصیه می کنیم و از حدس و گمان مالی اجتناب کنید.

جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست

تعبیر:گوشه ای از کارت را به نمایش بگذار حتما” مورد قبول واقع می شود و همگان تو را تحسین می کنند. حادثه عجیبی رخ می دهد که کمتر از معجزه نیست و این مسئله باعث می شود کمالات تو بیشتر شود. همیشه از بلایا ایمن هستی اما خود را از ایمان و دین جدا نکن.

فال روزانه متولدین دی

شما امروز می خواهید همه به شما به چشم یک پادشاه نگاه کنند و حاضر هستید برای نشان دادن برتری و تسلط خود نسبت به دیگران بیش از هر زمان دیگری تلاش کرده و زحمت بکشید. با این حال کسانی که شما را خوب می شناسند می دانند که شما دارید ادای فردی قدرتمند را در می آورید تا کمبودهایی که در درون خود احساس می کنید را مخفی کنید. خوشبختانه مکالمه ای که بدون هیچ مقدمه قبلی برایتان پیش خواهد آمد فراتر از مکالمه ای سطحی پیش رفته و حقیقت بزرگی را برای شما آشکار خواهد کرد. هیاهوی دنیای اطرافتان سر شما را به درد آورده است، هدفونتان را توی گوشتان گذاشته و به موسیقی مورد علاقه تان گوش کنید و راه را به هر صدای مزاحمی ببندید.

راهیست راه عشق که هیچش کناره نیست***آن جا جز آن که جان بسپارند چاره نیست

هر گه که دل به عشق دهی خوش دمی بود***در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

فال روزانه متولدین بهمن

بهتر است که تصمیمات مهم را به زمان دیگری موکول کنید زمانی که بحث زندگی حرفه ای و کاری تان در میان است، زیرا که هر تصمیم اشتباهی که می گیرید سخت است تا بتوانید آن را درست کنید. از سمت دیگر، امروز شرایط ستاره شناسی روز مطلوبی برای استراحت کردن و بودن در کنار دوستان تان پیش بینی می کند. باید از این فرصت بیشترین بهره را ببرید و به پیاده روی بروید. فرصتی دارید که در اجتماع خودتان را اثبات کنید.

خمی که ابروی شوخ تو در کمان انداخت***به قصد جان من زار ناتوان انداخت

نبود نقش دو عالم که رنگ الفت بود***زمانه طرح محبت نه این زمان انداخت

تعبیر:ایمانت را قوی تر کن تا از رنج ملامت نجات یابی. گرفتاریت برطرف می شود. اگر در عین غمگینی خندیدی شاهکار کرده ای. کسانی که طرفداری تو را می کنند و از آشوب و غوغا نجاتت می دهند. تغییری در خود و افکارت بده. بدی ها را آتش بزن و بخشندگی را در خود پرورش بده.

فال روزانه متولدین اسفند

 اگر بتوانید حسادت، خودخواهی و اعتماد به نفس بیش از حدتان را تحت کنترل در بیاورید در زمینه ی حرفه ای موفقیت های زیادی را کسب خواهید کرد. مشکلانی که برای مدتی طولانی شما را آزار داده اند امسال بالاخره رو به حل شدن خواهند رفت. شما دارید وارد مرحله ی جدیدی از زندگیتان می شوید که در آن پاداش زحماتی که پیش از این کشیده اید را به دست خواهید آورد و به خاطر تلاش هایتان مورد تشویق و تأیید قرار خواهید گرفت. در سالی که پیش رو دارید وضعیت مالی شما به میزان قابل توجهی پیشرفت خواهد کرد و امنیت مالی و رضایت خاطر را تجربه خواهید کرد. در تمام طول سال دوستان و اعضای خانواده تان شما را مورد حمایت خود قرار خواهند داد. مسائل حقوقی امسال برای شما به سادگی پیش نخواهند رفت و باید سعی کنید تا جای ممکن از درگیری های حقوقی خودداری کنید و از پذیرفتن ضمانت دیگران نیز تا جای ممکن پرهیز کنید، زیرا احتمال اینکه این کار شما را به دردسر بیندازد زیاد خواهد بود. آنهایی که نیمه ی گمشده ی خود را پیش از این پیدا کرده اند امسال شانس زیادی برای رفتن به خانه ی بخت خواهند داشت. سفرهای زیارتی و فعالیت های مذهبی آرامش خاطر بینظیری را برای شما به ارمغان خواهند آورد. ماه های ایر، مهر، دی و اردیبهشت بهترین و مهم ترین ماه های سال خواهند بود.

روزه یک سو شد و عید آمد و دل‌ها برخاست***می ز خمخانه به جوش آمد و می باید خواست

نوبه زهدفروشان گران جان بگذشت***وقت رندی و طرب کردن رندان پیداست

تعبیر:از خواب غفلت بیدار شو. دوباره شروع کن و ناامید نباش. دلت را با یاد خدا جلا بده تا شیطان از تو دور شود. کاری را می خواهی انجام بدهی که نتیجه ی بسیار خوبی دارد. لطف دیگران شامل حالت می شود و ابرهای تیره را از آسمان دلت کنار می زند.

Loading...

نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.