شجاعت و جسارت خود را محک بزنید + تست روانشناسی تصویری

4137

شجاعت و جسارت خود را محک بزنید + تست روانشناسی تصویری

تست‌های روانشناسی یکی از هزاران راه شناخت اسرار درونی انسان‌هاست تا بتوانیم ناخودآگاه خود را محک بزنیم.

بسیاری از افراد به دنبال شناخت شخصیت درونی و آگاهی از درون خود هستند؛ جالب است بدانید که با روش‌هایی مختلف می‌توان به این موضوع پی برد که یکی از آنها تست روانشناسی است.

با وارد شدن به مکانی چند در پیش روی شما قرار می‌گیرد، از کدام در وارد می‌شوید؟

- Advertisement -

درب شماره ۱

سادگی هرگز خسته‌کننده نیست، بلکه برعکس، بسیار هم اصیل و قابل اعتماد است؛ شما اعتمادبه‌نفس دارید و خیلی خوب خود را شناخته‌اید به علاوه، به خوبی می‌دانید از زندگی چه می‌خواهید و چه چیزی موجب آرامش و خوشحالی شما می‌شود، آرامش و صلح را دوست دارید و تا حد امکان آن را در زندگی خود اجرا می‌کنید، دوستان شما اگر هوس تفریح کنند، بدون شک سراغ شما خواهند آمد، زیرا می‌دانند بهترین‌ها را انتخاب می‌کنید و در این امر مدیریت خوبی دارید. گاهی بد نیست از موضع خود عقب‌تر بایستید و به زندگی و رفتارتان نگاه کنید و حذف و اضافه یا تغییراتی در زندگی ایجاد کنید.

درب شماره ۲

شما انسان سخت‌کوشی هستید و با این روش پیشرفت می‌کنید؛ «خستگی‌ناپذیر» صفت کاملا مناسبی برای شماست، بدون هیچ اعتراضی همه کار‌ها را به عهده می‌گیرید و شاید گاهی حتی خودتان را نیز در راستای هدفتان، قربانی کنید، شما تشنه هیجان و پیشرفت هستید و از اینکه مسافت‌های طولانی را برای کسب موقعیت‌های بهتر طی کنید، هیچ ترسی ندارید.

درب شماره ۳

شما انسان جسور و بی‌باک هستید و از ریسک کردن هراسی ندارید؛ شجاعت و بی‌پروایی بسیار خوب است، اما باید منطقی هم باشید، به این مفهوم که وقتی نشانه‌هایی از خطر را مشاهده کردید، بیشتر روی منطق خود تاکید داشته باشید، تا هیجان و اشتیاق‌های درونی؛ به طور مثال، برای شما شیر آتش‌نشانی که در تصویر هست شاید نشان دهنده خطر باشد، اما در عین حال می‌تواند هیجان بزرگی هم در پشت خود داشته باشد. شما بیشتر مواقع بر اساس هیجانات درونی زندگی می‌کنید و بهتر است کمی آرام باشید.

درب شماره ۴

این در همانند درب قلعه‌ها و کاخ‌های بزرگ و نشان دهنده قدرت‌طلبی است. شما فردی هستید که در محل کار به دنبال تصاحب موقعیت‌های بالا هستید و برای این هدف، همه توان خود را به کار می‌گیرید. رنگ قرمز این در نیز نماد قدرت و صلابت است. آهنی بودن در هم شهامت و استقامت زیاد شما را نشان می‌دهد که در مسیر تحقق اهداف خود، از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنید و با توان زیاد، راهی که مطمئن هستید درست است را ادامه می‌دهید..

درب شماره ۵

این در نشان دهنده آرامش است. شما به‌دنبال آرامش، صلح و مهربانی هستید. تشکیل خانواده و افزایش تعداد دوستان برای شما یک هدف محسوب می‌شود، زیرا در کنار انسان‌های دیگر می‌توانید آرامشی که به دنبال آن هستید را به دست بیاورید. این در هر ۲ حوزه زندگی شخصی و کاری شما مصداق دارد، یعنی بودن در کنار دوستان چیزی است که روحتان را آرام می‌کند.

درب شماره ۶

تقریبا همه انسان‌ها در مقاطعی از زندگی توان خود را از دست داده و دچار سراسیمگی می‌شوند اما باید افکار خوش‌بینی و مثبت‌نگری را در وجود خود تقویت کنید و ایمان داشته باشید در پس هر تاریکی، روزی روشن در انتظار شماست. شکست‌ها پلی برای پیروزی و موفقیت بیشتر هستند. به خودتان ایمان داشته باشید و بدانید که بهترین‌ها در انتظار شماست.

درب شماره ۷

شما از ناشناخته بودن آینده لذت می‌برید و بیشتر دوست دارید ندانید قرار است چه اتفاقی روی دهد. کاملا ذهنتان باز است و به راحتی تغییرات را می‌پذیرید. عاشق هیجان و رویداد‌های جدید و متفاوت هستید و با آغوش باز از آن‌ها استقبال می‌کنید.

درب شماره ۸

شما انسان بسیار کنجکاوی هستید و می‌خواهید از همه چیز سر در بیاورید. البته زیرک هم هستید و می‌دانید چطور کنجکاوی کنید که برای اطرافیان ناخوشایند نباشد و برای آن‌ها مزاحمتی ایجاد نکند. ذاتا انسان هیجان‌دوستی هستید، اگر موضوعی در ذهنتان شکل بگیرد، باید آن را انجام دهید. این کنجکاوی گاهی برای شما فضیلت محسوب می‌شود، زیرا می‌تواند موجب پیشرفتتان شود.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید