یه عروس و داماد فرشته 💖 با یه عروسی متفاوت با ایده ای متفاوت زیبا و ستودنی !👌😍

1744

یه عروس و داماد فرشته 💖 با یه عروسی متفاوت با ایده ای متفاوت زیبا و ستودنی !👌👏😍

مختاو وفایی و نیلوفر لنگر نوعروس و دامادی که در مراسم عروسی شان با دعوت از 300 کودک که شامل کودکان کارگر، خیابانی، گدا، یتیم و بیسرپرست بودند، پذیرایی کردند ! 👏💕 آفرین به این ابتکار، اقدام نیک و احساس عالی بشری این زوج جوان. برایشان سعادت و خوشبختی آرزو میکنم. 😍😘 لطفا با دوستان خود این ویدیو زیبا را به اشتراک بذارید !

همیشه بالاترین خرج عروسی، شام است اما می توانید آن را در سطحی معقول نگه دارید. لازم نیست چندین مدل غذا و دسر انتخاب کنید. فقط چند نوع غذای ساده و یک نوع دسر برای مراسمتان در نظر بگیرید. بااینکه احتمالاً دوست دارید میهمانان از غذا حسابی لذت ببرند اما مطمئن باشید برای آنها مهم تر این است که این روز بزرگ را کنار شما جشن بگیرند.

- Advertisement -

وقتی نوبت به غذا می رسد، دو راه پیش رو دارید

سادگی از این نظر که چقدر در دردسر بیفتید می توانید از یک تشریفات بخواهید غذاهای مراسم را آماده کند و سادگی از نظر هزینه ها از خانواده بخواهید که غذا را آماده کنند. در بسیاری از عروسی ها، غذاها توسط خود خانواده آماده می شود که بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. اما خوب شاید نخواهید تا این اندازه خودتان و خانواده تان را به زحمت بیندازید. می توانید با کمی تحقیق یک تهیه غذای ارزان پیدا کنید.

کمک بگیرید و بعضی از کارها را به دیگران واگذار کنید

می توانید از چند نفر از دوستان یا اعضای خانواده تان بخواهید در آماده سازی مراسم کمکتان کنند. جزئیات ریز زیادی هست که نمی توانید به تنهایی از پس آنها برآیید و اگر بخواهید همه کارها را خودتان انجام دهید، واقعاً دیوانه خواهید شد. بگذارید دیگران هم کمکتان کنند و بعضی کارها را به آنها بسپارید. فقط در آخر، چک کنید که همه چیز آنطور که خودتان می خواستید انجام شده باشد.

لباسی ساده انتخاب کنید

برای اینکه روز عروسی زیبا و شیک به نظر برسید، لازم نیست حتماً لباس عروس یا لباس دامادی گران بر تن داشته باشید. خیاط های ارزانی هستند که با هزینه ای پایین می توانند لباسی فوق العاده تحویلتان دهند. فقط کافی است خودتان مدل موردنظرتان را انتخاب کنید.

  آسمونی / ویدیو : طلوع

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید