تست روانشناسی واقعی و جالب : شما بیشتر به کدام بو علاقه مندید؟

1005

تست روانشناسی واقعی و جالب : شما بیشتر به کدام بو علاقه مندید؟

هميشه تست‌هاي شخصيت از جالب‌ترين تست‌ها براي همه شما بوده است؛اجازه دهيد يكي از اين تست‌ها را به شما نشان دهيم، اين تست مي‌تواند از روي بوي انتخابي شما، شخصيت‌تان را ارزيابي كند. حالا ببينيد، شخصيت‌تان چه رنگ و بويي دارد!

هميشه تست‌هاي شخصيت از جالب‌ترين تست‌ها براي همه شما بوده است؛ چون به‌طور كلي موضوع شخصيت و اين‌كه شما چه طور انساني هستيد و چه خصوصياتي داريد بسيار جالب است؛ بنابراين در همه جا وقتي به يك تست سنجش شخصيت برمي‌خوريد، بلافاصله به آن جواب مي‌دهيد تا از خصوصيات‌تان باخبرشويد! اما، تا به حال به اين موضوع توجه كرده‌ايد كه، چقدر از اين تست‌ها با خصوصيات شما مطابقت دارند؟ آيا سوال‌هاي اينگونه تست‌ها مي‌تواند سنجش درستي براي شخصيت شما باشد؟ ابتدا، اجازه دهيد يكي از اين تست‌ها را به شما نشان دهيم، اين تست مي‌تواند از روي بوي انتخابي شما، شخصيت‌تان را ارزيابي كند. حالا ببينيد، شخصيت‌تان چه رنگ و بويي دارد!

بوي كلر در استخرهاي بزرگ
بوي كباب و همبرگر و…
بوي سبزه وگل
بوي كرم‌هاي ضد‌آفتاب
بوي بچه كوچك

- Advertisement -

بگو كدام بو را دوست داري تا بگويم چه شخصيتي داري

توجه كنيد كه فقط بايد يكي از بوها را انتخاب كنيد:

1- بوي كلر در استخرهاي بزرگ: كساني كه به بوي تند و تيز كلر در آب استخر علاقه‌مندند، افرادي مخاطره جو و اهل ريسك‌اند كه مدام به‌دنبال كسب تجربيات جديد هستند، شما عاشق تجربه كردن و در نتيجه شوك‌هاي غيرآشنايي هستيد كه يكباره بر شما فرود مي‌آيد!

2- بوي كباب و همبرگر و…: بودن با خانواده براي شما اهميت فراواني دارد و به‌اين ‌ترتيب هميشه از استرس كمتري نسبت به ديگران برخورداريد. شما تلاش مي‌كنيد تا تمام اوقات فراغت خود را با خانواده بگذرانيد.

3- بوي سبزه و گل: آيا به خاطر مي‌‌آوريد كه هميشه پدرتان را در كارهاي مربوط به گل و گياه يا مادرتان را براي آماده كردن ميز غذا و جمع كردن آن كمك مي‌كرديد؟ كساني كه عاشق بوي چمن‌هاي تازه كوتاه شده يا گل و سبزه هستند، افرادي مسئوليت‌پذير و دلسوزند و هرگز كاري را در نيمه راه رها نمي‌كنند. شما با بوي طبيعت زنده‌ايد و اين شادكامي و سرزندگي، يعني حيات و شما اين حيات به‌دست آمده از طبيعت را با هيچ‌چيز عوض نمي‌كنيد.

4- بوي كرم‌هاي ضد‌آفتاب: شما فردي فعال، برون‌گرا و بانشاط هستيد كه شادترين لحظات زندگي‌تان مربوط به زماني است كه در حال انجام فعاليتي هستيد. يك سحرخيز واقعي كه با اعتمادبه‌نفس بسيار مي‌تواند روز را به‌خوبي آغاز كند!

5- بوي بچه كوچك: بوي شيرخشك بچه هميشه شما را سست مي‌كند و معمولا بوي نوزادان، حسي غريب را در شما زنده مي‌كند؛ حسي كه به واسطه آن، خانواده بيش از همه‌چيز براي‌تان اهميت مي‌يابد. شما همانند مادران خانه‌دار يا مرداني كه عاشق زن و بچه خود هستند، دوست داريد تمام وقت خود را در خانه بگذرانيد و از بودن با نوزاد خود لذت ببريد! بوي خوش شيري كه هميشه از او مي‌آيد، بي‌اختيار شما را به سمت خانه مي‌كشاند تا بهترين لحظات را با او سپري كنيد. شما در خانه بودن، آن هم به دور از هر گونه هياهو و جنجال را به همه چيز ترجيح مي‌دهيد.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید