شخصیت‌شناسی با پرنده ماه تولد شما

2361

شخصیت‌شناسی با پرنده ماه تولد شما

ما در این مطلب برایتان یک شخصیت شناسی با پرنده ماه تولد مختص به خودتان را جهت سرگرمی آماده کرده ایم

طالع بینی جز آن دسته از سرگرمی هایی است که هر کسی دوست دارد در مورد آن بداند ما در این مطب برخی از شخصیت هایی که به صورت سمبلیک و نمادین است را برای هر ماه در نظر گرفته ایم تا شخصیت شناسی با پرنده ماه تولد شما را به راحتی بشناسید و لذت ببرید این پرنده ها هر یک بازگو کننده حالات روحی شما می تواند باشد

شخصیت شناسی با پرنده ماه تولد شما

اول فروردین تا ۲۵ فروردین

- Advertisement -

مقتدر و توانا هستید و با مهارتی که دارید، می‌توانید از موانع سخت عبور کنید و این کار را به گونه‌ای انجام می‌دهید که انرژی‌تان هدر نرود.۲۶ فروردین تا ۲۲ اردیبهشت برای رسیدن به هدف هر رنجی را به جان می‌خرید، اما گاهی بی‌دقت می‌شوید و این بی‌ دقتی‌ ها به شما ضرر و زیان می‌رساند.

۲۳ اردیبهشت تا ۱۹ خرداد

طبیعتا آرامش طلب هستید و از یک زندگی عاشقانه لذت می‌برید و به ندرت از آن خسته می‌شوید. بردبار، سازگار و در عین حال شخصیت جالبی دارید.

۲۰ خرداد تا۱۶ تیر

شخصیتی بسیار محترم دارید، دنبال کارهای بیهوده نیستید و با نگاه نافذ خود، مخالفان را سرجای‌شان می‌نشانید.

۱۷ تیر تا ۱۳ مرداد

معمولا قبل از اینکه دیده شوید صدایتان به گوش می‌رسد و همیشه حرفی برای گفتن دارید؛ البته بعضی اعتقاد دارند حرف‌های شما به عمل نمی‌رسد.

۱۴ مرداد تا ۱۰ شهریور

شخصیتی رنگی و پرزرق و برق دارید که همیشه مشتاق رویارویی است. مشکلات‌تان را به مرور و با خونسردی حل می‌کنید. حساس و تیزهوش هستید.

۱۱ شهریور تا ۷ مهر

  مغرور و سربلندید و شخصیتی پیچیده دارید. به‌ندرت عصبانی می‌شوید و سعی می‌کنید با همه در تعامل باشید و تا آنجا که می‌توانید از درگیری پرهیز می‌کنید.

۸ مهر تا ۵ آبان

سختگیر و سختکوش هستید؛ با طاقتی بسیار بالابرخی اوقات به نظر حواس پرت می‌آیید، اما این فقط ظاهر شماست و حقیقت چیز دیگری است.

۶ آبان تا ۳ آذر

ذهن هوشیارتان به شما این امکان را می‌دهد که از یک موضوع به موضوع دیگر بپرید، بدون اینکه تمرکز خود را از دست بدهید یا مضطرب شوید.

۴ آذر تا ۲ دی

به غایت گیرا، پرانرژی و مقاوم هستید و همچنین باهوش، بنابراین در حل مشکلات بسیار تیزهوشید. از طبیعت لذت می‌برید و عاشق رفاقت کردن هستید.

۳ دی تا۳۰ دی

متفکرید و معمولا تنها و منزوی به نظر می‌آیید.آنقدر محکم و استوارید که از مشکلات، هرچند به نظر سخت و حل‌‌نشدنی موفق بیرون می‌آیید.

اول بهمن تا ۲۸ بهمن

شما یک برون‌گرا هستید که طبع گرم خود را پنهان می‌کنید. گاهی خودرای، خودخواه و ستیزه جو می‌شوید ولی بسیار خانواده‌دوست هستید.

۲۹ بهمن تا آخر اسفند

حساس و گوش به زنگ هستید. ذاتا فردی اجتماعی و خونگرم هستید. بسیار منظم و دقیق بوده و همچنین اهل ورزش هستید.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید