زنان از چه مردهایی دوری میکنند(هشت نوع مردی که زنان از آن‌ها بدشان می‌آید)

30529
graphicstock.com

شاید برخی گمان کنند که ظاهر مردان، برای جذب زنان کافی است؛‌ شاید این مساله تنها در وهله نخست آشنایی درست باشد، اما ادامه رابطه، نیازمند خصوصیاتی بیش از آن است.

شخصیت در مقدمه ویژگی‌هایی است که زن را جذب می‌کند. شخصیت جادویی دارد که بسیار از پول و ظاهر زیبا، موثرتر است. اما صفاتی هستند که زن‌ها از دیدنشان در مردها، بدشان می‌آید. زن‌ها عموما از هشت نوع مرد متنفرند:

1- شخصیت عاطفی

بدون شک ما گاهی دوست داریم در احساستمان سخن بگوییم تا بار از دوشمان کاسته شود. اما مبالغه در هر مساله‌ای ضرر دارد، به ویژه در مساله بیان احساسات. زن از چنین ویژگی در مردها بدشان می‌آید.

- Advertisement -

مبالغه در بیان احساسات، با دو صفتی که زنان در مردان دوست دارند در تضاد است؛ دو صفتی که «اعتماد به نفس و استقلال» هستند. زن‌ها همچنین از دو صفت عدم احساس امنیت و اعتماد به دیگران در مردان بدشان می‌آید.

2- معمولی حوصله سر بر

همه ما از روتین و تکرار حوادث در زندگی‌مان بدمان می‌آید، هر از چندگاهی نیازمند سورپرایز هستیم تا احساس تازگی در زندگی و شکسته شدن روتین بکنیم.

همین مساله را در زندگی عاطفی‌مان هم احساس می‌کنیم. زنان، مرد غیر قابل پیش‌بینی را که همواره سورپرایزشان می‌کند دوست دارند. آن‌ها همچنین از مردان سنتی در احساساتشان که همواره از زندگی و امور شخصی‌شان سخن می‌‌گویند، بدشان می‌آیند.

3- خیلی احساساتی

مهربان و بسیار احساساتی، صفاتی هستند که شاید گمان کنید زنان آن‌ها را دست دارند. آری، شاید به عنوان «دوست» این صفات را زنان در مردان دوست دارند اما نه در مردانی که شریک زندگی آن‌ها هستند.

این بدان معنی نیست که مردان به درندگانی تبدیل شوند که به احساسات دیگران توجه نکنند. اما زنان مردی نیرومند را که می‌توانند به او اعتماد کنند، دوست دارند. اظهار احساس بیش از اندازه چه در ظاهر و چه در رفتار، متناقض با توانمندی است.

4- شخص خسیس

زنان شخص دست‌ودل باز را که بخشندگی او را احساس کنند، دوست دارند؛ در مقابل از مردانی که ارزان‌ترین وسایل را برایشان هدیه می‌آورند، بدشان می‌آید.

این بدان معنی است که مردان به طور کامل به اصطلاح «کیسه را شل» کنند، بلکه نباید خود را خسیس نشان دهند.

5- بحث و جدل کننده

این نوع افراد، همواره گفت‌وگو را به بحث و جدل تبدیل می‌کنند. آن‌ها هنگامی که همسر یا دوست دخترشان را به بیرون از منزل می‌برند، به او این احساس را می‌دهند که با هم به مناظره رفته‌اند نه یک قرار عاشقانه. این مساله زنان را در موضع دفاع قرار می‌دهد.

دیدار با همسر یا دوست دختر، باید تجربه شادی باشد به ویژه در نخستین دیدارها. بحث و جدل باعث تنش و فشار اعصاب می‌شود؛ مساله‌ای که باعث می‌شود زنان از مردی دور شوند.

6- واعظ قضاوت کننده

همواره دیگران را قضاوت می‌کند، او خود را از دیگران بهتر می‌داند، او را می‌بینی که اطرافیانش را همواره در حضور و غیابشان قضاوت و گاهی هم آن‌ها را موعضه می‌کنند.

اگر از این‌گونه افراد به ویژه همراه با همسر یا دوست دختر خود هستید، بدانید که دیدارهایتان در آینده محدود خواهد شد. زنان ادامه با چنین مردانی را دوست ندارند. ادامه چنین رفتاری باعث می‌شود زنان به مرور احساس بی اعتمادی کند. می‌توان گاهی زن یا دوست دختر را نصیحت کرد، اما نه به شکل دائم.

7- پوچ

شاید قدتان دو متر باشد و هیکل ورزشکار دارید، پولتان هم زیاد است، این اما شما را از ضرورت عاقل بودن و داشتن شخصیتی عمیق، بی نیاز نمی‌کند. اگر این دو صفت را ندارید، ممکن است با همراه شدن با زنان، به ویژه زنانی که به دنبال «تور کردن» افراد ثروتمند نیستند، با مشکل مواجه شوید.

اگر از این‌گونه افراد هستید، ممکن است به دلیل عدم اجتماعی بودنتان به شکلی کافی، چه به دلیل رفاه و چه به دلیل تنبلی باشد. از این رو ابتدا کاری بیابید و با مردم ارتباط برقرار کنید تا زندگی را بهتر بشناسید.

8- مغرور

شاید زنان مرد د-+ارای اعتماد به نفس را دوست داشتنه باشند، اما شدت گرفتن این صفت می‌تواند به غرور تبدیل شود. این صفت بر رفتارهای شخصی تاثیر می‌گذارد و می‌تواند باعث شود مرد جذابیت خود را نزد زنان از دست دهد.

زنان برای ارزیابی شخصیت حقیقی مردان، همواره رفتارهای آن‌ها را زیر نظر می‌گیرند و به این می‌اندیشند که ممکن است در آینده همانگونه که با دیگران رفتار می‌شود، با آن‌ها رفتار شود.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید