آخرین وضعیت مذاکرات پرسپولیس با برانکو و قطبی

0
152
Loading...

اخبار,اخبارورزشی,پرسپولیس

قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس شوک مثبت می‌خواهند و امیدوارم که حضور من همان شوک مثبت باشد و دیگر نیازی به تغییر کادر فنی نباشد.

 محمدحسین نژادفلاح در خصوص حضورش در اتحادیه فوتبال و سازمان لیگ گفت: در اتحادیه فوتبال به بحث‌های کلی در خصوص پرسپولیس و نحوه واگذاری و همچنین موضوع حق پخش تلویزیونی صحبت‌هایی انجام دادم و نقطه نظرات دوستان را هم شنیدم.

وی درباره دیدار امروزش با پیشکسوتان پرسپولیس هم خاطرنشان کرد: از زمانی که من به پرسپولیس آمدم و حتی قبل از آن پیشکسوتان باشگاه همواره به من لطف داشتند و این دیدارها انجام می‌شده و هنوز انجام میشود و از نقطه نظرات این عزیزان استفاده می‌کنم.

قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه بازی فردای این تیم مقابل صبای قم چقدر در آینده کاری حمید درخشان تأثیرگذار است افزود: من به این شکل به این سؤال پاسخ نمی‌دهم اما مطمئن هستم که هواداران برای پرسپولیس شوک مثبت می‌خواهند که البته امیدوارم این شوک مثبت با حضور من در باشگاه انجام شده باشد و دیگر نیازی به تغییر کادر فنی نباشد و امیدوارم که با همین وضعیت موجود بتوانیم به کار ادامه دهیم.

وی درباره اینکه صحبت از برانکو ایوانکوویچ برای حضور در پرسپولیس هنوز مطرح است اظهار داشت: موضوع برانکو کاملاً منتفی نیست چرا که ما از قبل این مذاکرات را انجام داده بودیم و توافقاتی هم حاصل شده اما حمید درخشان گزینه اول ما است و به دنبال این هستیم تا با او بتوانیم اهدافمان را محقق کنیم.

قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس درباه اینکه گفته افشین قطبی هم از گزینه‌های جدی پرسپولیسی ها است، گفت: ما با قطبی مذاکره کردیم همانطور که با بقیه مذاکره کردیم اما قرار نیست چیزی را بیان کنیم و در حال حاضر همه فکر و ذهن ما بازی فرداست و سپس حضور در آسیا در ذهن ما قرار دارد و باید با همه وجود از پرسپولیس حمایت کرد.

وی در پایان درباره برنامه‌ باشگاه پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: از همان روز اولی که من در باشگاه مستقر شدم کمیته بازی‌های آسیایی را متشکل از افراد درون خود باشگاه تشکیل دادم و در واقع هر کدام از دوستان مسئولیتی به عهده دارند و قطعاً به نحو احسن کارهایشان را انجام می‌دهند.

Loading...

نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.