اشتباهات آرایشی که شما را مسن تر و پیر تر نشان میدهد و آقایان را فراری می دهد

7352
graphicstock.com

اشتباهات آرایشی که شما را مسن تر و پیر تر نشان میدهد و آقایان را فراری می دهد

در زیر به 10 مورد از این اشتباهات آرایشی اشاره می کنیم که مردها از آن متنفر هستند و شما را پیر و زشت می کنند

یکی از مهمترین عواملی که باعث جوان و زیبا نشان دادن شما می شود، آرایش است آرایش درست و اصولی باعث ایجاد تغیرات بزرگی مثل جوان نشان دادن شما میشود از طرفی انجام دادن عادت های غلط و اشتباهاتی در آرایش نه تنها موجب جوان به نظر رسیدن شما نمی شود بلکه موجب مسن تر شدن شما می شود .

در این مقاله به شما اشتباهاتی را که باعث مسن تر دیده شدن شما می شود معرفی می کنیم .

- Advertisement -

* قبل از میکاپ برطرف کردن چین وچروک های پوست به ویژه ناحیه ی اطراف چشم و دور لب واجب است لازم به ذکر است ماساژ دورانی پوست به صورت مداوم در جلوگیری و از بین بردن چین های صورت نقش موثری دارد .

* استفاده ی بیش از حد از کرم پودر یا کرم های چرب به ویژه ناحیه ی اطراف چشم از جمله اشتباهاتی است که موجب مسن دیده شدن شما می شود .

* بی توجهی به چشم و ابرو نیز از اشتباهاتی است که ممکن است مرتکب شوید. پر نبودن مژه و ابرو موجب مسن دیده شدن شما می شود .

* درست نزدن سایه نیز از جمله اشتباهاتی است که موجب مسن دیده شدن ما میشودهمچنین سعی کنید از زدن سایه نزدیک ابرو خود داری کنید .

* همچنین نزدن خط لب یا استفاده از خط لب تیره نیز از جمله اشتباهاتی است که موجب مسن دیده شدن شما می شود .

* استفاده از رژ لب و خط لب های روشن موجب جوان به نظر رسیدن شما می شود .

* کشیدن خط چشم های خیلی کشیده و بلند علاوه بر این که شما را زشت میکند باعث پیر نشان دادن چهره ی شما نیز می شود پس سعی کنید تا می توانید در کشیدن خط چشم دقت کنید و خط چشم های گربه ای را زیاد کشیده نکنید.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید