هوش بیشتر با شش بار رابطه جنسی در هفته!

916
graphicstock.com

هوش بیشتر با شش بار رابطه جنسی در هفته!

در زندگی جنسی تان با توجه به تعداد دفعاتی که رابطه جنسی دارید، از مزایای آن بهره مند خواهید شد. پس باید ابتدا عدد رابطه جنسی تان را پیدا کنید تا به مزیت نزدیکی میان خود و همسرتان پی ببرید.

تعادل وزن با یکبار رابطه جنسی در طول هفته

برقراری رابطه جنسی باعث می شود مغزتان هورمون اکسی توسین ترشح کند و باعث بهبود خواب تان شود. وقتی خواب بهتری داشته باشید وزن تان متعادل می شود. علاوه بر آن خواب مناسب هورمون های گرلین و لپتین مرتبط با گرسنگی را تنظیم می کند و جلوی پرخوری را می گیرد.

- Advertisement -

در امان ماندن از بیماری ها با دوبار رابطه جنسی در طول هفته

زوج هایی که بین دو تا سه بار در طول هفته رابطه جنسی دارند به میزان 30 درصد پروتئین ایمونوگلوبولین آ بیشتری نسبت به سایرین دارند و این پروتئین از آنها در مقابل بیماری ها محافظت می کند. محققان معتقدند تاثیر آرامش بخشی و بهبود خلق و خوی رابطه جنسی نقش موثری در حفظ سلامت طرفین دارد.

ضربان منظم قلب با سه بار رابطه جنسی در طول هفته

رابطه جنسی تاثیر مستقیمی روی قلب می گذارد و باعث افزایش ضربان خون می شود و جریان خون نیز سرعت می بخشد. بر طبق مطالعات افرادی که سه بار در طول هفته رابطه جنسی برقرار می کنند، خطر ابتلا به حملات قلبی در آنها به نصف تقلیل می یابد.

پوست شاداب با چهار بار رابطه جنسی در طول هفته

زوج هایی که در طول هفته چهار تا شش بار رابطه جنسی دارند به نسبت سایرین 4 تا 7 سال جوان تر دیده می شوند. برقراری رابطه جنسی باعث تولید هورمون رشد می شود که چربی بدن را کاهش داده و باعث نرم شدن پوست صورت می شود.

خوش بینی با پنج بار رابطه جنسی در طول هفته

رابطه جنسی مداوم با خوش بین شدن، افزایش انرژی، تمرکز و خلاقیت رابطه نزدیکی دارد. پس حتی وقتی که همه چیز روی روال درست و منطقی جلو نمی رود، شما خوش بین هستید و رابطه جنسی خوبی را تجربه می کنید. علاوه بر آن با تمرکز و انگیزه ای که دارید در کارهایتان عملکرد بهتری خواهید داشت.

هوش بیشتر با شش بار رابطه جنسی در طول هفته

اگر می خواهید باهوش تر باشید و فعالیت مغزتان بیشتر شود باید هفته ای شش بار رابطه جنسی را تجربه کنید. وقتی در طول هفته به این تعداد رابطه رسیدید روی عملکرد درست مغزتان حساب باز کنید. در واقع در حین رابطه جنسی جریان خون در مغزتان زیادتر می شود و هورمون های ترشح شده می تواند توان فکری تان را افزایش دهد و حتی ممکن است سلول های جدید مغزی تولید شود.

خلق و خوی بهتر با هفت بار رابطه جنسی در طول هفته

اگر هر روز با همسرتان رابطه جنسی داشته باشید بهتر می توانید استرس تان را کنترل کنید. در واقع رابطه جنسی روزانه باعث تولید هورمون اندورفین می شود که باعث کاهش سطح استرس و اضطراب می شود .

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید