شب که شد شوهرم را با دارو خواب کردم و پیام را به خانه آوردم

18134

شب که شد شوهرم را با دارو خواب کردم و پیام را به خانه آوردم

حدود چهار سال پیش با ناپدید شدن مرد 35 ساله‌ای بنام پیمان، همسر جوانش به‌نام پروانه به اداره آگاهی رفت و به کارآگاهان گفت: «شوهرم گم شده و خبری از او ندارم.» اما در جریان بازجویی‌ها، سرانجام ماجرای قتل شوهرش را فاش کرد
او گفت: چند وقتی بود که با مرد جوانی به‌نام «پیام» آشنا شده بودم و از آنجایی که از اخلاق بد همسرم خسته شده بودم با این مرد نقشه کشتنش را کشیدیم. بعد هم با دارویی که خریده بودم شوهرم را خواب کردم و طبق نقشه پیام شب به خانه آمد و شوهرم را خفه کرد. بعد هم جسدش را در اطراف جاده ساوه رها کرد. » در پی اعتراف زن خیانتکار، همدستش نیز دستگیر شد و پس از برگزاری جلسه محاکمه  ، پروانه به اتهام معاونت در قتل همسرش و رابطه نامشروع به 10 سال حبس محکوم شد.

قضات دادگاه پیام را هم به اتهام مباشرت در قتل به قصاص و همچنین به خاطر رابطه نامشروع به 99 ضربه تازیانه محکوم کردند. تا اینکه این مرد با جلب رضایت اولیای دم و پرداخت 250 میلیون تومان از اعدام نجات یافت.

- Advertisement -

در دومین دادگاه پیام از زندان به شعبه دوم دادگاه کیفری منتقل شد تا از جنبه عمومی جرم محاکمه شود.او به قضات گفت: «من جرم بزرگی مرتکب شده‌ام و اتهام را قبول دارم. برای پرداخت دیه هم خانه پدری و هم خانه دامادمان را فروخته‌ایم و 80 میلیون تومان هم وام گرفته‌ایم تا رضایت اولیای دم را جلب کنم.».

 

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید