اخاذی و کُلاهبرداری از دوستان با بارداری دروغین !😱 + عکس

506
graphicstock.com

اخاذی و کُلاهبرداری از دوستان با بارداری دروغین !😱 + عکس

 

زن و شوهری که برای بدست آوردن پول ادعای دروغین بارداری کرده بودند, دستگیر شدند

اخادی با ادعای مرگ فرزند تازه متولد شده

یک زوج از ایالت پنسیلوانیا آمریکا برای این که بتواند از خانواده و دوستان هدایا دریافت کنند، تولد ساختگی برای نوزادی دروغین به راه انداختند و پس از مدتی ادعا کردند که نوزاد مرده است.

- Advertisement -

این زوج در دوران بارداری ساختگی؛ میزبان دوستان و نزدیکانشان بودند که آن‌ها را غرق در هدایا کردند. سپس زن ادعا کرد که در دو ماه پایانی بارداری نیاز دارد که در بستر بماند و استراحت کند.

زن برای اثبات بارداری ساختگی، در پیج فیسبوک خود تصویر قدیمی از سونوگرافی جنین را منتشر کرد و پس از اعلام تولد، عکس یک عروسک را به عنوان پسر تازه متولد شده اش به اشتراک گذاشت.

این زوج، «کیسی» و «جفری لانگ» در صفحه فیس بوک خود اعلام کردند که فرزندشان ساعت‌ها پس از زایمان به علت تجمع مایع در ریه هایش درگذشت و بدن وی را سوزاندند و از دوستان و آشنایان برای تکمیل مراسم تشییع جنازه، خواستار کمک مالی شدند.

این زوج در حدود ۶۰۰ دلار کمک جمع آوری کردند. یکی از دوستان کیسی متوجه شد که کاسه‌ای زیر نیم کاسه است و نام نوزاد در مدارک رسمی تولد و مرگ وجود ندارد.

پلیس در طول بازجویی متوجه شد که این زن و شوهر چند سال پیش هم با چنین ترفندی و اعلام تولد و مرگ نوزادی ساختگی مقدار زیادی پول و هدایا جمع آوری کرده بودند.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید