😱دست عروس انتقام‌جو که طراحی دزدی از خانه پدرشوهرش را کشید بود به طرز عجیبی رو شد

9936

😱دست عروس انتقام‌جو که طراحی دزدی از خانه پدرشوهرش را کشید بود به طرز عجیبی رو شد

اين زن 3 مرد را اجير كرد تا نقشه سرقت را اجرا كنند اما درگيري بين دزدان، رازشان را فاش كرد. يك‌ماه قبل مرد برج‌سازي نزد مأموران پليس پايتخت رفت و از دستبرد 200ميليون توماني دزدان به خانه‌اش خبر داد. او به مأموران گفت: همراه خانواده‌ام به ميهماني رفته بوديم كه وقتي برگشتيم متوجه شدم دزدان در حدود 30سكه بهار آزادي و همه طلاها و جواهرات همسرم را دزديده‌اند.

با اين شكايت، تيمي از مأموران راهي محل سرقت كه آپارتماني در غرب پايتخت بود شدند. بررسي‌ها حكايت از اين داشت كه سرقت از سوي يك آشنا صورت گرفته است. چرا كه دزدان به راحتي توانسته بودند وارد خانه شوند. آنها حتي اطلاع داشتند كه صاحبخانه در آن ساعت نيست و حتي از محل نگهداري طلاها نيز باخبر بودند.

گزارش يك درگيري

- Advertisement -

يك‌ماه ازماجراي سرقت گذشته بود و هنوز راز آن فاش نشده بود تا اينكه گزارش يك درگيري به پليس مخابره شد. مأموران راهي محل درگيري شدند و در تحقيقات معلوم شد كه 3پسرجوان با مشت و لگد به جان يكديگر افتاده‌اند. وقتي پاي پليس به ميان كشيده شد 2نفر از آنها مدعي شدند كه اختلافاتشان خانوادگي است و حل مي‌شود اما جوان ديگري كه حسابي از 2دوستش كتك خورده بود فرياد زد كه موضوع خانوادگي نيست و آنها دوستانشان هستند كه سهم او را بالا كشيدند.

«ما سرقت بزرگي انجام داديم اما از 200ميليوني كه گيرمان آمد، فقط 5ميليون تومان سهم من شد.»‌ اينها را يكي از عاملان درگيري خونين بعد از انتقال به دادسراي ناحيه 5تهران مطرح كرد. وي يكي از سارقان خانه مردبرج ساز بود كه در توطئه سرقت نقش نگهبان را به‌عهده داشت.

وي گفت: يك‌ماه پيش بود كه 2نفر از دوستانم به نام سعيد و آرش به خانه مجردي‌ام آمدند و پيشنهاد سرقت دادند. نمي‌خواستم قبول كنم اما آنها اصرار كردند كه پول خوبي گيرم مي‌آيد براي همين پذيرفتم و همراهشان رفتم. آن شب سعيد و آرش به داخل خانه رفتند و از من خواستند كه بيرون از ساختمان نگهباني بدهم تا اتفاقي نيفتد.

وقتي برگشتند مدعي شدند كه در حدود 200ميليون تومان سكه و طلا دزديده‌اند كه 50ميليون به من مي‌رسيد. اما سرم را كلاه گذاشتند و فقط 5ميليون به حسابم ريختند. من هم براي گرفتن حقم به خانه آرش رفتم كه با آنها درگير شدم. همين اعتراف كافي بود تا راز سرقت از خانه مرد برج‌ساز فاش شود اما هنوز معلوم نبود كه پشت پرده ماجرا چه‌كسي بوده كه كليد خانه شاكي را در اختيار دزدان قرار داده است.

اين راز زماني فاش شد كه شاكي با ديدن سارقان يكي از آنها را شناخت و مدعي شد كه وي يكي از بستگان نزديك عروسش است. كارآگاهان راهي خانه عروس جوان شدند و او را دستگير كردند. وي با اعتراف به طراحي نقشه سرقت مدعي شد كه طلاها را در طلافروشي‌هاي مختلف به اين بهانه كه هديه عروسي‌اش بوده و فاكتور ندارد فروخته است.

 اين زن جوان درباره انگيزه‌اش از سرقت از خانه پدرشوهرش گفت: دخالت‌هاي پدرشوهرم از يك سو و نپرداختن حق و حقوق همسرم از سوي ديگر باعث شده بود كه از پدرشوهرم كينه به دل بگيرم تا جايي كه حتي فكر كشتن او هم به سرم زده بود اما منصرف شدم. وي گفت: براي انتقام‌جويي بالاخره تصميم گرفتم همه سكه‌ها و طلا و جواهرات مادرشوهرم را سرقت كنم. براي اين كار يكي از بستگانم و دوستانش را اجير كردم و كليد خانه را تحويلشان دادم تا شبي كه همه ميهمان خانه برادرشوهرم بوديم نقشه را عملي كنند. اما با دعواي بچگانه دزدان اجيرشده گير افتادم.

به گزارش همشهري، براي متهمان قرار قانوني صادر شده و تحقيق از آنها ادامه دارد.

 

 

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید