روشهاي وابسته كردن شوهر :عاشق کردن همسر و وابسته کردن او با 11 روش ساده و کاربردی

5601

روشهاي وابسته كردن شوهر :عاشق کردن همسر و وابسته کردن او با 11 روش ساده و کاربردی

خانه باید برای زوج­ها آرامش­‌بخش‌­ترین مکان زمین باشد، جایی که در آن کوله‌بار خستگی‌­هایشان را بر زمین بگذارند و بعد از جنگ روزانه با دنیا و همه سختی‌­هایش، کمی استراحت کنند و نفس راحتی بکشند، اما باید بدانید هیچ خانه‌­ای بدون وجود یک زن نمی‌­تواند چنین آرامشی داشته باشد!

در کنار همه این­ها بهتر است بدانید جذابیت برای مردان و وابسته کردن همسرتان، تنها به بوی خوش غذا و تمیزی خانه و کدبانو بودن، خلاصه نمی­‌شود. برای جذاب شدن باید سیاست­‌های زنانه زیادی را در زندگی به کار بگیرید و در ادامه این مقاله می‌­توانید یاد بگیرید که چطور عاشق کردن همسر خود را هر روز تکرار کنید و با این ۱۱ روش ساده، همسرتان را به خودتان وابسته کنید!

- Advertisement -

مردان، کدام زنان را همسران خوب خطاب می­‌کنند!

اگر مردی در زندگی مشترکش، شادی و نشاط، آرامش و اطمینان و حس تایید و تحسین شدن را تجربه کند، قطعا احساس خوشبختی خواهد کرد و شاید مسیر عاشق کردن همسر همیشه به همین صفات ختم می‌­­­شود، اما چطور می‌­توان یک همسر خوب بود؟

احترام به تفاوت­‌های زن و مرد برای عاشق کردن همسر

همسر خوب به شوهرش احترام می‌­گذارد تا رابطه‌­شان در کنار صمیمیت و عشق همیشه مثبت و محکم باقی بماند. او می‌­داند برای وابسته کردن همسرش باید به تفاو‌ت‌­هایی که بین مردان و زنان وجود دارد، آگاه باشد و در کنار همه این تناقض‌­ها درک کند که دو نفر همیشه نمی‌توانند یک جور فکر کنند و مسیر فکری مشتری داشته باشند.

به چشم یک مرد، بهترین همسر، زنی است که این تفاوت­‌ها را می‌­فهمد و به جای غر زدن، سعی می­‌کند تا شناخت بیشتری از همسرش به دست آورد و بیشتر به قلبش نفوذ کند.

مثبت بودن

یک همسر خوب همیشه در مورد شوهرش مثبت صحبت می­‌کند و در جمع به‌جای ایراد گرفتن و بازگو کردن نکات کنفی در مورد همسرش، از او تعریف می‌کند و مسائل زندگی‌اش را برای هر کسی مثل همکارش بازگو نمی‌­کند.

پذیرش همه کاستی‌ها برای عاشق کردن همسر

یک همسر خوب سعی نمی­‌کند تا شوهرش را تغییر دهد و آن را به ایده‌­آل‌­های خودش نزدیک کند، بلکه شوهرش را با همه کمی و کاستی­‌هایی که دارد می­‌پذیرد و همین‌گونه که هست دوست دارد؛ او یاد گرفته که به جای غر زدن می‌­توان از همین تفاوت­‌ها و تعارض‌­ها در زندگی درس گرفت و لذت برد.

وقت گذاشتن برای همسر می‌رود

یک همسر خوب همیشه برای شوهرش وقت دارد و تنها ممکن است برخی روزها که کار دارد و بیشتر درگیر است، این زمان کمتر شود ولی همیشه همسرش در زندگی او بیشترین ارجحیت را دارد.

گوش کردن به همسر

هم زنان هم مردان باید گوش کردن را یاد بگیرند و همان‌طور که دوست دارند همسرشان به آن­ها گوش کند، خودشان نیز به همسرشان گوش کنند و حتی زمانی که در مورد مساله‌­ای با هم هم عقیده نیستند، باز هم با احترام به هم گوش کنند و بعد شروع به صحبت کنند.

مراقبت از خانواده برای عاشق کردن همسر

یک همسر خوب همیشه از خانواده و کودکانش مراقبت می‌­کند، اهمیتی ندارد که خانواده شما چقدر مدرن و پر مشغله است، در هر صورت باید بدانید که جایگاه یک همسر و مادر و از طرفی جایگاه مرد بودن در خانواده، یعنی پذیرش مسئولیت­‌ها و مراقبت کردن از آرامش خانه برای دست­یابی به زندگی پر از عشق که در مقابل نیز موجب وابسته کردن همسر­تان به محیط خانه می­‌شود.

پذیرش خانواده همسرتان در کنار او

یک همسر خوب سعی نمی‌­کند تا شوهرش را وادار به عدم ارتباط با خانواده‌­اش کند، زیرا همان‌طور که مادر شما برایتان عزیز است، همسرتان هم یقینا عاشق مادرش است. همسرتان هم دوست دارد گاهی آخر هفته­‌ها با برادرش بیرون برود و باید اجازه دهید تا او هم گاهی باخانواده‌اش باشد و شرایطی به وجود نیاورید که بین شما و خانواده‌اش یکی را انتخاب کند

ابراز عشق کردن

مهم نیست یک ماه از ازدواجتان می‌گذرد یا ۲۰ سال، اگر تا به حال در ابراز عشق و عاشق کردن همسر دچار مشکل بودید، بهتر است از همین امروز یاد بگیرید تا احساساتتان را بروز دهید، یاد بگیرید تا هر روز به همسرتان بگویید که چقدر دوستش دارید و چقدر از زندگی با او احساس خوشبختی می‌­کنید. او را به خاطر همه صفات مثبتی که دارد تحسین کنید و عاشق کردن همسر خود را هر روز و هر روز تکرار کنید.

برای یک زندگی مشترک موفق، باید خواسته‌­ها و نیازهای هم را بشناسید و برای رفع آن­ها تلاش کنید. سعی کنید به همسرتان آرامش دهید و با ایجاد فضای مثبت در محیط خانه، محیط زندگی‌تان را به یکی از آرامش‌بخش­‌ترین جاهای دنیا تبدیل کنید و از وابسته‌­کردن همسرتان به محیط خانه و خانواده لذت ببرید.

مراقبت از احساسات درونی

احساساتی که در درون شما وجود دارد روی افکار و عقایدتان تاثیرگذار است. ممکن است در مقابل همسرتان لبخند بزنید اما نمی‌­توانید حس ناراحتی و یا حس حسادتی که از برخورد با اقوام در شما به وجود آمده از او پنهان کنید. ناخودآگاه رفتارتان سرد و تلخ می‌­شود، کم حرف می‌شوید و شاید هم دیگر مثل قبل شاد نباشید. باید یاد بگیرید که احساسات منفی را از خودتان دور کنید، سعی کنید یاد بگیرید زندگی­‌تان را با کسی مقایسه نکنید، در هر شرایطی امیدوار باشید و مثبت فکر کنید. اجاده ندهید افکار و انرژی منفی دیگران روی زندگی مشترک شما تاثیر بگذارد. فکرهای منفی را از سرتان دور بریزید و به جای همه آنها افکار مثبت را جایگزین کنید.

گاهی به درونتان رجوع کنید و ببینید چه خشم­‌ها، عقده‌­­ها و ناراحتی­‌هایی شما را عصبی می­‌کند، مشکلات خود را بشناسید و سعی کنید به خودتان بقبولانید زندگی با همه سختی­‌ها، اتفاقات تلخ و پستی و بلندی­‌ها باز هم اگر بخواهید زیبا می­‌شود. از فرصت زندگی و زنده بودنتان لذت ببرید و کتاب­‌های امید بخش بخوانید. جملات مثبت و آرزوهایتان را روی قسمتی از اتاق بچسبانید و هر روز مرور کنید که امروز یک روز جدید پر از اتفاقات خوب است. سعی کنید در حال زندگی کنید و گذشته را فراموش کنید و تمام تلاشتان را بکنید که یک زندگی مثبت، شاد و بی‌دغدغه را برای خودتان و همسرتان رقم بزنید.

مطمئن باشید تا وقتی از درون شاد نباشید نمی­‌توانید یک خانواده شاد و یکی زندگی مثبت و بی­‌دغدغه را تجربه کنید. پس از همین امروز مثبت اندیشی را تمرین کنید و در حرف زدنتان از جملات به جای جملات منفی، از جملات مثبت استفاده کنید و نتیجه آن را ببینید و وابسته کردن همسرتان شاید اولین چیزی باشد که از انرژی مثبت‌تان به زندگی دریافت خواهید کرد.

حمایت­ کردن برای عاشق کردن همسر

شما ازدواج کرده‌­اید تا یک زوج باشید. زندگی مشترک یعنی تقسیم احساسات، عواطف و خواسته­‌هایتان. یعنی انگیزه دادن به هم برای پیشرفت و ترقی در زندگی. همسر شما به حمایت فیزیکی و روحی و روانی شما نیاز دارد. مردها نیاز دارند که کسی آن­ها را تایید کند و به آنها برای ادامه دادن انگیزه دهد و تشویق‌شان کند.

رسیدگی به خودتان برای عاشق کردن همسر

از این گزینه راحت نگذرید و سعی کنید به عنوان یک زن همیشه مرتب و آراسته باشید. منظور ما این نیست که همیشه آرایش خیلی غلیظ داشته باشید و موهایتان را به مدل­­‌های عجیب درست کنید. باید یاد بگیرید همیشه مراقب خودتان باشید، به خودتان برسید و مرتب باشید.

شما یک زن هستید و باید حس خوبی به خودتان، بدنتان و زندگی‌تان داشته باشید. به رژیم غذایی‌تان اهمیت دهید و غذاهای سالم مصرف کنید. گاهی ورزش کنید و لباس‌­های رنگی بپوشید. حتی در خانه سعی کنید مرتب لباس بپوشید و موهایتان را به زیباترین شکل آراسته کنید.

هیچکس به اندازه شوهرتان علاقه‌­مند به تماشای زیبایی‌­های شما نیست…

در نهایت و به عنوان گزینه آخر نیز فراموش نکنید که هر چقدر هم وظایف زیادی داشته باشید، شاغل باشید و کار بچه‌­هایتان زیادی باشد، باید سعی کنید که همیشه خانه مرتبی داشته باشید. اوضاع خانه را مدیریت کنید و برای همسرتان غذا بپذید، این دقیقا همان مسیری است که به وابسته کردن همسرتان ختم می‌­شود و او را هر چه بیشتر وابسته خانه و خانواده می­‌کند.

در همه لحظات زندگی حامی و حمایتگر همسرتان باشید و از یاد نبرید که امید و انگیزه‌­ای که شما به او می­‌دهید بیشتر از هر نیروی پرقدرت زیادی در دنیا بر او تاثیر می‌­گذارد. به او اجازه ندهید احساس تنهایی کند و آنقدر در کنارش باشید که با عشق و حمایت‌­های شما برای ساختن زندگی بهتر و آینده‌­ای روشن­‌تر انگیزه بگیرد و بیشتر تلاش کند. این‌­گونه هم شما برای شوهرتان یک همسر خوب و نمونه خواهید بود و هم خودتان از آرامش و امنیت و زندگی شاد و بی دغدغه‌­تان بیشتر لذت می­‌برید.

محیط خانه­‌تان را به یکی از امن‌­ترین مکان‌­های دنیا تبدیل کنید و با ابراز عشق و محبت‌تان، هر لحظه از ییشتر عاشق کردن همسر خود به این زندگی، مسرور شوید.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید