فال روزانه یکشنبه ۱۵ خرداد روز 5 ژوئن 2022 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

914
graphicstock.com

فال روزانه متولدین فروردین

امروز ممکن است به مهمانی هایی دعوت شوید که صاحبان آنها را زیاد خوب نمی شناسید، اما به شما توصیه می شود که دعوت برای حضور در این جمع ها را به سرعت رد نکنید و اگر برنامه مهمتری ندارید حتما در این مهمانی ها حضور پیدا کنید. شما در این جمع ها فرصت آشنایی را افراد جدیدی را خواهید داشت . شما از حضور در جمع لذت می برید، اما شاید همراهانتان خیلی زودتر از شما خسته شوند، حواستان به خواسته های آنها هم باشد!

به ملازمان سلطان که رساند این دعا را***که به شکر پادشاهی ز نظر مران گدا را

- Advertisement -

ز رقیب دیوسیرت به خدای خود پناهم***مگر آن شهاب ثاقب مددی دهد خدا را

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز تمام روز سرتان گرم کارهای خانه و جمع و جور کردن ریخت و پاش های روز قبل خواهد بود. امشب خودتان را برای پذیرایی از مهمان آماده کنید. شاید چند گروه مختلف بر حسب اتفاق به طور همزمان به دیدن شما بیایند و یک دور همی گرم و صمیمی شکل بگیرد که همه از حضور در آن لذت می برند. افرادی در این جمع حضور خواهند داشت که برای شما بسیار عزیز هستند، قدر این لحظات زیبا را بدانید. امشب وقتی به رختخواب می روید ذهنتان سرشار از افکار مختلف خواهد بود و با سرعت یک پرنده ی بیقرار پرواز خواهد کرد، اگر نمی خواهید این افکار جلوی خوابتان را بگیرند، به هر روشی که می دانید قبل از رفتن به اتاق خوابتان ذهن خود را آرام کنید.

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

فال امروز متولدین خرداد

امروز اطرافیانتان این طور فکر می کنند که شما از آنها فاصله گرفته اید و اصلا حواستان به آنها نیست. شاید حتی این طور فکر کنند که به آنها اهمیت نمی دهید، اما مسئله چیز دیگریست. شما دارید به کارهایی که می خواهید در زندگی تان انجام دهید و برنامه هایی که برای آینده دارید فکر می کنید و در عالمی خیلی دورتر از آنچه آنها فکر می کنند سیر می کنید. این که برنامه های جدی در نظر داشته باشید خیلی خوب است، اما بهتر است این کار را برای زمان تنهایی تان و وقتی که دیگران به توجه شما نیاز ندارند بگذارید. فعلا حواستان را به سلامتی تان بیشتر بدهید.

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:دوستی بهتو کمک می کند، دست او را پس نزن. به خاطر کاری که کرده ای تو را می بخشد. خود را پنهان نکن. سری در این کار است که با گفتگو و مشورت حل می شود. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده وحالت نیکو می گردد.

فال روزانه متولدین تیر

شما احساس می کنید که این اواخر پول خیلی زیادی خرج کرده اید و این موضوع باعث نگرانی شما شده است. شاید به این فکر بیفتید که نباید اینقدر خرج تغییر دکوراسیون خانه تان یا وضع ظاهر خودتان می کرده اید، اما در چنین روزی فکر کردن به چنین چیزهایی اصلا عاقلانه نیست. به جای این فکرها و نگرانی ها سعی کنید از نتیجه ی خرج هایی که کرده اید لذت ببرید. خیالتان راحت باشد، پول هایی که خرج کرده اید خیلی زود جایگزین خواهند شد. از قدیم گفته اند پول چرک کف دست است! فعلا هر چیز دیگری جز لذت بردن از روزهای آغازین پاییز را از ذهن خود خارج کنید، تمام سال را برای فکرهای ناراحت کننده وقت خواهید داشت!

جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست

تعبیر:آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز برای شما روز بسیار خوبی خواهد بود. شما احساس خوشحالی، شور و نشاط می کنید و نسبت به آینده خوشبین و امیدوار هستید. خوشبختانه روابطتان با خانواده، دوستان و همسایه ها هم خیلی خوب دارند پیش می روند و نسبت به همیشه گرمی و صمیمیت بیشتری در روابطتان در جریان هستند. شما امروز زمان زیادی را صرف مکالمه با تلفن خواهید کرد و به احتمال زیاد هم این مکالمات با اعضای خانواده و دوستانی خواهد بود که دور از شما زندگی می کنند و فرصت دیدار آنها را نخواهید داشت. خودتان را برای دیداری غیر منتظره با شخصی که فکرش را هم نمی کنید آماده کنید.

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:ناشکری نکن فقط به فکر خودت نباش به دیگران هم نگاه کن. از بلاتکلیفی نجات خواهی یافت. دوستان و آشنایان کمکت می کنند. کمی طاقت بیاور. فکر نکن که تنهایی، خدا با توست. تو به مقامی می رسی که همگان حیرت می کنند و این زمان دور نیست.

فال امروز متولدین شهریور

امروز وجود شما سرشار از خوشحالی شده است و دلتان می خواهد که این خوشحالی را به دیگران هم منتقل کنید و به همین دلیل ممکن است به فکر کمک به یک موسسه ی خیریه و یا هر نهاد یا مرکز دیگری بیفتید که بتواند در شاد کردن دیگران و به ویژه نیازمندان نقشی داشته باشد. البته، این تنها پولی نیست که امروز خرج خواهید کرد و به دلایل مختلف مجبور خواهید بود که سر کیسه را شل کنید. خوشبختانه خرج هایی که امروز می کنید برای اتفاقات و دلایل خوب هستند و همین باعث می شود که اصلا بابت خرجی که می کنید ناراحت نشوید و از صمیم قلب احساس شادی و رضایت داشته باشید.

مردم دیده ما جز به رخت ناظر نیست***دل سرگشته ما غیر تو را ذاکر نیست

اشکم احرام طواف حرمت می‌بندد***گر چه از خون دل ریش دمی طاهر نیست

تعبیر:از خواب غفلت بیدار شو. دوباره شروع کن و ناامید نباش. دلت را با یاد خدا جلا بده تا شیطان از تو دور شود. کاری را می خواهی انجام بدهی که نتیجه ی بسیار خوبی دارد. لطف دیگران شامل حالت می شود و ابرهای تیره را از آسمان دلت کنار می زند.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

ای غایب از نظر به خدا می‌سپارمت***جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک***باور مکن که دست ز دامن بدارمت

تعبیر: تحول عظیمی در خود بوجود می آوری که این تحول هم مادی است و هم معنوی. در این کار تعجیل جایز است. شما از جایی به جای دیگر نقل مکان می کنید. سختی می کشید ولی راحتی در پی آن می باشد. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

فال روزانه متولدین آبان

امروز شما با افرادی دیدار خواهید داشت که تا پیش از این هرگز آنها را ندیده بودید. شاید در یکی از دیدارها با این افراد آشنا شوید و افراد جالبی به نظرتان بیایند، اما امروز از آن روزهایی نیست که شما آنقدر اجتماعی شده باشید که به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید و در بهترین حالت، ممکن است کمی دست پاچه شوید. شما مجبور نیستید در مکالمات آنها نقش فعالی داشته باشید و می توانید تنها به حرف هایشان گوش کنید و از آنها لذت ببرید. مطمئن باشید آنها هم از داشتن شنونده ی خوبی مثل شما لذت خواهند برد و شاید همین دیدار مقدمه ساز یک دوست طولانی مدت بین شما بشود.

منم که گوشه میخانه خانقاه من است***دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است

گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک***نوای من به سحر آه عذرخواه من است

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

فال روزانه متولدین آذر

سفر کردن و ماجراجویی امروز ذهنتان را به خود مشغول کرده اند و به فکر سفر به جایی هستید که تا پیش از این هرگز نرفته اید و دلتان می خواهد چیزهایی کاملا جدید و متفاوت را تجربه کنید. چه اشکالی دارد اگر از قبل برای این سفر برنامه ریزی نکرده باشید؟! به خواسته های خود اهمیت بدهید و خیلی جدی به فکر رفتن به این سفر باشید. خوشبختانه اکنون در تعطیلات به سر می برید و می توانید برنامه تان را هر طوری که دلتان بخواهد تغییر دهید. اگر نمی توانید به سفر بروید حداقل با دوستان و عزیزانتان از شهر بیرون بزنید و به پیک نیک بروید؛ مسلما نیازی نیست به شما یادآوری کنیم که طبیعت این روزها چقدر زیبا شده است!

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

فال روز متولدین دی

امروز قانع کردن دیگران برای شما کار ساده ای نخواهد بود. هر چقدر هم که خودتان از نظرات و گفته هایتان مطمئن باشید و توضیحات قانع کننده ای بدهید، به احتمال زیاد طرف مقابل تان به احتمال زیاد برای پذیرفتن آنها آماده نخواهد بود. بهتر است زیاد اصرار و پافشاری نکنید، چون این کار دقیقا نتیجه ی معکوس خواهد داشت. کمی به طرف مقابل تان وقت بدهید تا به گفته هایتان فکر کند، شاید با کمی فکر کردن به گفته هایتان خودش به سراغتان بیاید و به صحت گفته هایتان اعتراف کند! صبور باشید و خودتان را با کارهای دیگر سرگرم نگه دارید. خوشبختانه در حال حاضر برای سرگرم نگه داشتن خودتان با هیچ مشکلی مواجه نخواهید بود.

آن ترک پری چهره که دوش از بر ما رفت***آیا چه خطا دید که از راه خطا رفت

تا رفت مرا از نظر آن چشم جهان بین***کس واقف ما نیست که از دیده چه‌ها رفت

تعبیر: از سخن یاوه گویان ناراحت نشو تو همان راه راست را برو چون به نتیجه ی کارت اعتقاد داری. از استهزائ حریفان و ب خردان ناراحت نشو چون یکرنگ هستی و کبر و غرور هم نداری. در بارگاه حق تعالی مورد عنایت قرار می گیری.روی حمایت و دلسوزی بستگان هم حساب نکن.

فال متولدین بهمن

امروز خیلی ناگهانی و بدون داشتن هیچ گونه برنامه ریزی قبلی به فکر سفر آن هم از نوع هوایی اش افتاده اید! شاید به فکر رفتن به یک سفر خانوادگی و یا رمانتیک باشید، اما بهتر است خیلی هم عجولانه رفتار نکنید و همه ی جوانب را به دقت در نظر بگیرید. از همه ی اینها که بگذریم، احتمال این که بلیط مقصد مورد نظرتان را گیر بیاورید خیلی پایین خواهد بود. شاید دوستانتان در این مورد توصیه هایی برای شما داشته باشند، اما در حال حاضر اعتماد به نفستان آنقدر بالاست که اصلا دوست ندارید به توصیه های دیگران توجه کنید. امشب حضور در یک جمع دوستانه برایتان بسیار لذت بخش خواهد بود و خاطرات خوبی را به یادگار خواهد گذاشت.

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز افکار زیادی در ذهنتان هستند و همین باعث شده است کمی ساکت تر از همیشه باشید. ممکن است دیگران این سکوت شما را اشتباه برداشت کرده و فکر کنند که دارید از آنها فاصله می گیرید. حتی اگر به قضاوت های دیگران اهمیت نمی دهید این اصلا خوب نیست که چنین تصوری در دیگران ایجاد کنید. سعی کنید فکر کردن به مسائل مهم را برای وقت دیگری گذاشته و به دوستی ها و روابطتان با دیگران بیشتر اهمیت بدهید. البته که باید برای موضوعات مهمی به اندازه ی کافی وقت صرف کنید، اما گاهی مسائل جدی را باید در اولویت دوم قرار بدهیم!

مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست***تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست

واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفس***طوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست

تعبیر:بخت و اقبال بیدار شده است. خشونت و غضب را از خودتان دور کنید. عده ای به شما کمک می کنند دست آنها را پس نزنید. عاقبت خودتان را به زر نفروشید. ناامیدی باعث پریشانی تان شده است. این گوی و این میدان همت طلب کنید تا خداوند نیز شما را یاری فرماید.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید